EPF
Awatar użytkownika
By cimon
#1745448
Obrazek

Parameter:
Size: 46mm*44mm*119mm
E-liquid capacity: 2ml
Thread type: 510 thread

Battery type: high-rate 18650 cells
Battery type: (Continuous discharge current should be above 25A)
Output wattage: 1-200W

Output mode: VW/TC(Ni,Ti,SS,TCR-M1,M2,M3)
Resistance range: 0.05-1.5ohm (TC modes)
Resistance range: 0.1-3.5ohm (VW mode)
Temperature range: 100-315℃/200-600℉(TC modes)

Output voltage: 0.5-9V
Maximum charging current: 1.5A
Maximum output current: 50A

Color: black, white, silver, grey, red, cyan

Ostatnio zmieniony 29 gru 2016, 11:42 przez cimon, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
By hi3na
#1745450
Nie no paskudny jest

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka
By fedek7920
#1748900
Czyli lecimy na popularności Pico... Ja jestem za. :D Box pokochany przez pół tego forum, z tym będzie inaczej, bo to przecież 200W. Niemniej moim zdaniem super, czekam na cenę.
Awatar użytkownika
By Neuss
#1755982
Miałem w ręce, trzymałem, wapowałem.
Co tu dużo mówić, Pico z szeroką d*pą, i solidnym zapasem mocy :D Chociaż, mam wrażenie, ze jakość wykonania nieco w górę w stosunku do starszego brata. Za 169 złotych to chyba nie ma lepszego urządzenia z takim zasobem poweru.
Awatar użytkownika
By Bzdursky
#1756508
Chyba wezmę za miesiąc, najważniejsza zmiana IMO to nie 200w czy dual battery (chociaż to oczywiście bardzo mile widziane ficzery), a możliwość wrzucenia tam czajnika na 25mm. Tyle dobrego sprzętu odpadło w podstawowej wersji przez cap na baterię...

Podstawowy Pico nadal spisuje się bardzo dobrze, ale większa kompatybilność z czajnikami i większy zapas mocy kuszą. Boję się jednak, że za kilka miesięcy wyjdzie kolejna poprawiona wersja tego moda i człowiek znów zacznie wzdychać do nowego sprzętu...
Awatar użytkownika
By Amfi
#1757837
Miał go ktoś już dłużej. Ja szukam zasilania z zapasem mocy a nie ukrywam cena kusi bardzo. Z małego Pico jestem wciąż zadowolony.
By fedek7920
#1758697
Miałem w ręce parę dni temu, w końcu. Co tu dużo mówić - wykonanie faktycznie lepsze, niż w mniejszym bracie, ale miałem wrażenie strasznej plastikowosci całej konstrukcji, wiec nie byłbym pewien jego wytrzymałości. Co wydało mi się śmieszne - to taki strasznie malutki klocek, wysokości jednego akumulatora a obwodu trochę mniejszego od Wismeca RX200. Niemniej moim zdaniem, producenci minęli się tutaj z przeznaczeniem tego typu sprzętu - jest po prostu za duży, aby trzymać go w kieszeni i tak samo jak ciąży mi RX200 w spodniach, tak samo ciąży mi Pico 200W. Mocy jest aż nadto, nie ma co tutaj się rozpisywać, ale nie wpisze sobie tego zasilania na listę sprzętów must have. Zdecydowanie bardziej wolę RX2/3 w konfiguracji na dwa akumulatory.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.