EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Degrand
#1810261
Cześć, jestem tutaj nowy a więc witam wszystkich serdecznie.

Mam takie pytanie, nie wiem czy to dobry dział na taki temat. Co mi jest potrzebne do wymiany USB? Czy stosuje się jakieś specjalne lutownice? Oglądałem filmiki na YouTube, szkoda że są Ruskie więc nic nie rozumiem, a widziałem tam chyba jakaś zaawansowana lutownicę. A jak nie to może lepiej wymienić w jakimś serwisie, komórkowym lub z e papierosami jeśli takowe rzeczy robią. Przede wszystkim ile taka naprawa, ponieważ kolega który robi własne zasilania itd. zaproponował mi cenę 25 złotych. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
By PucH2
#1810275
Szybko koledze oddaj dopóki się nie rozmyślił. :lol:
Awatar użytkownika
By PucH2
#1810311
d1roman pisze:Negocjuj cenę, 14,50 to maximum za tę usługę. :D

I cały kilogram chętnych by w iJust S grzebać. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By PucH2
#1810314
Tak. Mało mają rozrywki. :lol:
Awatar użytkownika
By Ariusz
#1810336
Jeśli to abonament na rok za naprawy, to bierz! :mrgreen:
By Degrand
#1810340
To cena jednej naprawy, wcześniej miałem Justa 3 miesiące i nic się nie działo. Ostatnio mi się przekręcił środek z akusem jak odkrecalem tanka, i USB poszło w prawa strone i nie dało się ładować, chciałem to przesunąć śrubokrętem płaskim, a całe USB się rozeszło na obie strony. :(

(EDIT: a słuchajcie, ładowarka USB od tzw. długopisa nie nakręci się na gwint żeby podładować ? Bo kolega ma taką ładowarkę i nawet mógł by mi dać ja dopóki nie naprawie USB.)
Awatar użytkownika
By PucH2
#1810342
Ty to masz pomysły. Taki w życiu nie zginie. Tylko wiedzę trochę pod szlifować trzeba. :lol:
Ostatnio zmieniony 09 paź 2017, 12:47 przez PucH2, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Ariusz
#1810343
Przynajmniej od razu... :mrgreen:
By Degrand
#1810347
Pomysły mam ale jak widać, nie wszystko działa tak jak by się chciało. To chyba zostaje mi głodowanie od "wapowania" na kilka dni.. :)

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.