EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Daro151
#1809939
Witam,

kupilem nowy nie uzywany Vaptio P-1, niestety nie wiem czemu, ale liquid sie wylewa z "wywietrzników" gdy go przechyle, czy tak powinno byc ? Moim zdaniem nie, bo to troche glupie, ze gdy na lotnisku przy odprawie bysie przewrocilo na tasmie, to sie wyleje liquid...

Odsylalem na gwarancji ale mowili ze to wina liqidu, czy to prawda ?Obrazek
Awatar użytkownika
By pol
#1809940
Jak napełniasz Vaptio P1?

Awatar użytkownika
By PucH2
#1809952
Tak to wina liquidu. Stosuj taki jak zaleca producent a potopy miną.
By Krasnal45
#1809955
@Daro151
@pol wstawił Ci fotkę z prawidłowym napełnianiem, więc nie cuduj...
Jest w necie multum instrukcji jak to ustrojstwo obsługiwać. Tak ciężko poszukać i poczytać?
By Daro151
#1810032
Dziekuje wszystkim z wyjatkiem @Krasnal45 który nie wykazał się dużą pomocą ,tylko zdaniem typowego wszystko wiedziącego. (i raczej samoluba patrzac po awatarze)

Jak sam @Krasnal45 widzisz nie wszyscy czytają instrukcje zawarte w opakowaniu, z tego co slyszalem to ten model mial 2 wersje, jedna od gory napelniana, a druga w sposob pokazany na pierwszych zdjeciach w tym temacie. Takze ja swojego e-papierosa napelnialem od poczatku prawidlowo.

Obrazek
Awatar użytkownika
By PucH2
#1810034
Szkoda że tak krasnalka potraktowałeś. Mimo spersonalizowanej agresji w jego stroną to wredny i pomocny gnom o dużym doświadczeniu. Z chęcią się dzieli nabytą wiedzą i nie zawsze tak umiejętnie jak ja :mrgreen: .
Awatar użytkownika
By pol
#1810079
O ile posiadasz wersję napełnianą od góry, jak pokazałeś na zdjęciu instrukcji, to pozostaje pytanie, czy zamykasz AH przy napełnianiu. Tego niestety nie pokazano na przedstawionej przez Ciebie instrukcji.

P.S.
@Daro151 nie zapomnij przeprosić @Krasnal45
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.