EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
Awatar użytkownika
By zapominajka
Ja po niecałym tygodniu mam zdecydowanie mniejszy kaszel, lżej mi się oddycha. Za to pojawił się u mnie zakupoholizm :roll:
Awatar użytkownika
By zapominajka
AdwokatkaDiabla pisze:Zapominajka... tak...to bardzo częsty objaw uboczny...
:twisted:

Niestety i bardzo szybko uzależnia
Awatar użytkownika
By bakushi
zapominajka pisze:
AdwokatkaDiabla pisze:Zapominajka... tak...to bardzo częsty objaw uboczny...
:twisted:

Niestety i bardzo szybko uzależnia
...uzależnienie uzależnieniem, ale ten Snow Wolf za niecałe 60 dolców w gearbest, w promocji tak kusił... *DIABLO*

:lol:
Awatar użytkownika
By Ganjax
Ja miałem tylko raz problemy z gardłem, na samym początku epalenia, jakiś stan zapalny. Teraz po 2 latach ani razu, wszystko ok. Jednak chciałbym odstawić ep, obecnie wapuje liquidy 3mg i mam wrażenie że jestem uzależniony bardziej od zaciągania niż nikotyny. A wiadomo że nawet mimo mniejszej szkodliwości ep, zdrowiej jest nie palić nic, lecz mam właśnie problem z rzuceniem tego nawyku, czasami jeden dzień się pomęczę, ale na zajutrz rano do kawy muszę pochmurzyć.. Może macie koledzy jakieś sugestie jak można oduczyć się tego zapotrzebowania na chmurkę? :( może ma ktoś doświadczenie..

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Vaneheim
Ganjax pisze:Ja miałem tylko raz problemy z gardłem, na samym początku epalenia, jakiś stan zapalny. Teraz po 2 latach ani razu, wszystko ok. Jednak chciałbym odstawić ep, obecnie wapuje liquidy 3mg i mam wrażenie że jestem uzależniony bardziej od zaciągania niż nikotyny. A wiadomo że nawet mimo mniejszej szkodliwości ep, zdrowiej jest nie palić nic, lecz mam właśnie problem z rzuceniem tego nawyku, czasami jeden dzień się pomęczę, ale na zajutrz rano do kawy muszę pochmurzyć.. Może macie koledzy jakieś sugestie jak można oduczyć się tego zapotrzebowania na chmurkę? :( może ma ktoś doświadczenie..

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Witaj. Piszesz, że obecnie wapujesz 3mg więc od dziś spróbuj wapować 0mg i dopiero wtedy będziesz mógł stwierdzić czy jesteś uzależniony od nawyku czy może jeszcze od nikotyny.
By ParDez
[quote=Witaj. Piszesz, że obecnie wapujesz 3mg więc od dziś spróbuj wapować 0mg i dopiero wtedy będziesz mógł stwierdzić czy jesteś uzależniony od nawyku czy może jeszcze od nikotyny.[/quote]
Ja wapuję już od 12 czerwca 2012 roku. Specjalnych dolegliwości jak do tej pory nie mam, palę około 6 - 8mg dziennie, czasami więcej,
liquid 12mg. Gdy zbyt dużo liquidu wypalę to zmienia mi się głos, taka chrypka, ale to nie zawsze. Za to odkąd palę e-papierosa całkowicie pozbyłem się kaszlu - szczególnie rano.
Awatar użytkownika
By lucjanowski
Myślę, że podobne jak u wszystkich ;).
+ brak kaszlu
+ poprawa kondycji
+ zauważyłem też, że jak paliłem analogi to przy niektórych czynnościach wręcz lał się ze mnie pot, a teraz już nie
+ brak flegmy (?!)
+ mniej choruję, nie wyskakuję w krótkich rękawku na fajka przy -10 stopniach
+ ogólnie dobre samopoczucie
+ lepsze odczuwanie smaku

Pozdrawiam,
lucjanowski
By Shirley
Na forum jestem nowa ale e-palenie uskuteczniam od ok 1,5 roku. Jak paliłam analogi to chorowałam równie sporadycznie jak teraz czyli co 2-3 lata. Od czasu do czasu zdarza mi się wyjść by wyrzucić śmieci/do pobliskiego sklepu po picie czy pieczywo w samym swetrze plus domowych ciuchach i starych tenisówkach gdy na dworzu jest np -5. Owszem wymarzne( nie bardzo chce się ubierać w płaszcz i buty z lenistwa) ale nic mi nie przyplątało i rzucenie analogów tego nie zmieniło :P

Natomiast zauważyłam inne zimiany. Zmiany na lepsze:
+ dużo lepsze wyniki badań
+ lepsza kondycja w szerokim znaczeniu np. podbiec do autobusu - spoko, wejsć na 5 piętro - spoko, nie jestem padnięta/ senna gdzieś koło 15
+ lepsza tolerancja stresu
+ zdecydowanie lepsza koncentracja
+ pozytywne zmiany w wyglądzie

:)
By Tokarinio
VeeFka pisze:
kurok pisze:Dalsze spostrzeżenia poparte sugestiami forumowiczów powyżej - więc częściowo moje odczucia mogą być urojone i niezgodne z prawdą:

- czasem brak porannej kupy - po analogu i dobrej kolacji poranny stolec zwykle był

*SMOKEKING*
A ja zaobserwowałam następującą prawidłowość:
poranna jest zawsze i to tak szybko jakby gliceryna ją popędzała *TORBA*

Dokladnie, tylko wstajesz rano pierwsze co palisz bo nie musisz w koncu smrodzic w domu i jest tylko "O, kupa" no i biegniesz :p
By Klaudia19
Ja już od 1,5 do 2 lat pale epapierosa i faktycznie zobaczyłam że nie jestem taka zmęczona, nie czuć ode mnie tego charakterystycznego zapachu tradycyjnego papierosa, brak kaszlu ale ostatnio mam sine palce i paznokcie. Nie wiem jak nikotyna wpływa na krążenie wiec nie wiem czy to może mieć jakiś związek, chociaż ostatnio częściej sięgam po elektronicznego papierosa. Co więcej gdy byłam w szpitalu lekarz powiedział że od efajki co prawda nie mogę się nabawić raka płuc ale pęcherza już tak, nie wiem co o tym myśleć :)
Awatar użytkownika
By Pesio
Proponuje tipsy w jakimś fajnym kolorze, a o raku pęcherza to jescze nie słyszałem , jaki to może mieć związek według tego lekarza...?

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
A słyszeliście jak żaba przychodzi do weterynarza i mówi:
Panie doktorze, coś mnie .ebie w stawie...
Doktor: może rak?
Awatar użytkownika
By tomekwb3
Kupiłem nowy zestaw w piątek po ok. rocznej przerwie od e-palenia. Wróciłem do analogów po 3miesięcznej przerwie. Teraz znowuż wróciłem do e-p..
I zaczął się problem, już. Od rana jeśli pociągnę kilka chmur z e-p zaczynam czuć lewy migdał przy przełykaniu śliny. Ktoś miał podobnie? Zobaczę jak będzie jutro jeszcze..
Mam liquidy 18mg/ml z P1 - tytoniowy z aromatem gentelman oraz jabłko-mięta również 18. Na obu jest tak samo. Podejrzewam że może być moc za duża, ale wcześniej tj. rok temu również kopciłem 18 i było wszystko ok..
By Angumon
Kaszel jeszcze mam, ale zdecydowanie mniej męczący. Wcześniej był suchy i momentami nawet bolesny, a obecnie jest delikatny, nie przeszkadza. Najbardziej to widać podczas dużego wysiłku fizycznego gdy serducho pracuje na pełnych obrotach. Wcześniej wręcz czułem, że mam płuca.
  • 1
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55

Abu rozpędzić smutne myśli w tych szalonych czasac[…]

Zacząłem od 18mg, potem bardzo gwałtownie zszedłem[…]

Geekvape Ammit RTA

Zapowiada się ciekawie :) http://www.gee[…]

sigelei fuchai 213 vs sigelei 213

Witajcie Czy mógłby ktoś wyjaśnić na czym polega […]