EPF
Awatar użytkownika
By tunajerzy
#1682010









Specification:

1.Chip: Evolv DNA 75

2.Material: Stabilized wood+SS

2.Size: 90*35*48mm

3.Power: 1.0W - 75W

4.Output Voltage: 2V-6.2V

5.Replaceable 26650/18650 battery

6.TC wire: Ti1;Ni200; SS316

7:TC range: 200~600℉, 100~300℃

8:Weight: 0,250 kg
Color: hybrid colors

Niestety, na chwilę obecną nie znalazłem ceny.
Awatar użytkownika
By tunajerzy
#1682581
Powiem Ci, że jeżeli C-frame będzie z nierdzewki, to warto było by zastanowić się nad nim. Mod na lata. Zepsuć się nie było by co, a gdyby padła elektronika, to z wymianą nie ma problemu. Zwłaszcza że chip DNA 75, nie należy do najdroższych.
Awatar użytkownika
By suvv
#1682588
Heh...zdjęcie promo z pierwszego posta może sugerować, że naprawa może nastąpić dosyć szybko (przyjrzyjcie się ekranowi...a raczej efektowi uszkodzonej/źle zmocowanej taśmy ekranu) ;)
Awatar użytkownika
By mordek
#1682591
suvv pisze:Heh...zdjęcie promo z pierwszego posta może sugerować, że naprawa może nastąpić dosyć szybko (przyjrzyjcie się ekranowi...a raczej efektowi uszkodzonej/źle zmocowanej taśmy ekranu) ;)

To raczej efekt odświeżania ekranu.
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1682655
suvv pisze:Heh...zdjęcie promo z pierwszego posta może sugerować, że naprawa może nastąpić dosyć szybko (przyjrzyjcie się ekranowi...a raczej efektowi uszkodzonej/źle zmocowanej taśmy ekranu) ;)

Jeśli chodzi ci o tą krechę, to tak jak mordek napisał - efekt odświeżania ekranu. Praktycznie nie da się zrobić foty bez mniejszej lub większej krechy. Ewentualnie jej położenie jest czasami na samym dole/górze i wtedy jest ciut mniej widoczne.
Awatar użytkownika
By jacekgothic
#1682714
Nałóg Totalny pisze: Praktycznie nie da się


Da się, tylko musi być ustawiony krótki czas przysłony :wink:
Najczęściej do fotek pokazowych czas ekspozycji jest dość długi, ładniejsze, jaśniejsze foty wychodzą.

Obrazek
Awatar użytkownika
By sikor370
#1686279
Thaniell pisze:Dostałem właśnie informację od producenta, że ten box ma kosztować 195$.


*BOJE SIE* tyle co boxy z dna200?
Awatar użytkownika
By Mutango
#1717273
jacekgothic pisze:Da się, tylko musi być ustawiony krótki czas przysłony :wink:

Według exif czas ekspozycji tamtego zdjęcia jest dosyć krótki 1/200, przysłona f/7.1, iso200, ogniskowa 71mm
co wskazuje na szybkie naświetlenie przy bardzo dobrym studyjnym oświetleniu. Zresztą jakość fotki na to wskazuje. Myślę że jest odwrotnie. Im dłuższe naświetlanie, tym mniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia takiej interferencji. Albo inaczej. Jest pewna częstotliwość odświeżania ekranu, i pewien czas ekspozycji aparatu może wywołać interferencję. Trzeba się oddalić od tej częstotliwości i zrobić zdjęcie z dużo niższym czasem ekspozycji lub z dużo wyższym. Ale dalsza dyskusja na ten temat byłaby mocno OT ;)
Awatar użytkownika
By Mały Jasio Baryła
#1769484
Podbijam temat, ktoś się zdecydował? Za mną chodzi już od jakiegoś czasu, ale chętnie bym przeczytał jakąś opinię użyszkodnika :)
By darek11
#1809212
Odgrzeję temat :D . A to dlatego, że w tzw. pogoni za grallem EP komuś może to wskazać drogę :lol: Po mojej pierwszej przygodzie z boxem kupionym z FT ( tak szybko jak dotarł, tak szybko wrócił do FT- pęknięte drewno, źle spasowana rama) dałem sobie spokój z tym urządzeniem. Jakież było moje zdziwienie tego lata- będąc na Filipinach znalazłem sklep-mekkę waperów :bry od podłogi do sufitu boxy z drewna stabilizowanego :zakrecony Tam też zakupiłem Athena Pride 75. Pięknie wykonana, bez żadnych braków. Samo DNA 75 jak to dna :lol: niezawodne, za to box- maszynka na lata użytkowania. Stal nierdzewna co przekłada się na wagę boxa+ drewno stabilizowane w kolorach tęczy bez mała. Co istotne, box jest całkowicie rozbieralny, wymiana elektroniki to banał. Producent dołączył do zestawu wymienne śruby C Frame, także mamy podane jak na tacy ew. rozbiórkę boxa. Zapakowany w drewniane pudełko i tu inf. producenta: Made in France. :!: Dołączam zdjęcia ku potomnym, może kogoś to zainteresuje. Cena boxa w przeliczeniu na pln 890 zł. Pozdrawiam Darek.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
By Vukotich
#1809300
Łooo, boxik piękny! Tylko jedna rzecz mi nie pasuje - pudełko z wzorem chińskim, nakładki na gwincior z wzorem rzymskim, a sam box w stylu hmm.. Alfonsa Muchy + grawer nijaki (styl tagowania markerem?)... Taki trochę kogel-mogel...
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.