EPF
Województwo małopolskie
Regulamin forum: Sprzedawca w dziale "Sklepy Stacjonarne" może utworzyć 1 temat na 1 sklep i w tym wątku dodawać wszystkie nowości i zmiany.
By MaiArt
#1809210
Serdecznie zapraszamy do naszego autoryzowanego sklepu partnerskiego w Oświęcimiu, gdzie znajdą Państwo szeroki wybór produktów beznikotynowych firmy MaiArt ;)

Świat Wapowania
ul. Dąbrowskiego 3
32-600 Oświęcim
Tel. 500 47 05 05, 881 74 11 11

godziny otwarcia:
pn-pt 10 - 19
sob. 10- 15

Na hasło "październik z MaiArt" udzielamy 10% rabatu na aromaty w opakowaniach 15 ml :D
By Krasnal45
#1809214
No, tu to już mam niedaleko *GOOD*
Mam pytanie: Czy w tych puntach można liczyć na pełne zaopatrzenie w asortyment, jak np. w Częstochowie, czy na zasadzie punktów które obsługuje ten cały "Sirius", czy jak im tam?...
By MaiArt
#1809222
Krasnal45 pisze:No, tu to już mam niedaleko *GOOD*
Mam pytanie: Czy w tych puntach można liczyć na pełne zaopatrzenie w asortyment, jak np. w Częstochowie, czy na zasadzie punktów które obsługuje ten cały "Sirius", czy jak im tam?...

Sklep w Oświęcimiu zaopatrywany jest za pośrednictwem firmy Syrius i posiada dość duży wybór naszych produktów. W przypadku braku danego aromatu na półce, braki mogą być uzupełnione w ciągu paru godzin ;)
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.