EPF
By misiek1983
#1806742
Witam proszę o pomoc w wyborze sprzętu bo mam dylemat pomiędzy Wismec predator 228 a Aspire Speeder Tc Mod 200 W lub tym sprzętem Hugo Pary HUGO133 box 200 W . Box ma być bardzo : poręczny ,w miarę mały ,zasilany 2x 18650, moc 200 W . Z tego co wiem u predatora porobili poprawki. Nie mam pojęcia jak w tych 3 boksach jest z elektroniką. Jeszcze takie pytanie odnośnie zasilania boxa na 2x 18650 na pewno akusy o pojemności 3000 mah tylko jakiej firmy ???? by naprawdę dluuuuugo trzymały. Dzięki za wszelkie informacje może tych 2 boksów poza predatorem jeśli ktoś miał przyjemność mieć lub słyszeć lub ma jakieś informacje ( poza wyglądem i danymi technicznymi ) elektronika żywotność itp . Dzięki za informacje pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By kuuubicki
#1806752
Może kolega zobaczy voopoo Drag ,dość ciekawe zasilanie na 2x18650 z gene chipem ( dość równo podaje napięcie )u nas w ekipie 7 osób ma dragi wszyscy jadą na Max 35 w :p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By homer21
#1808741
Jeśli kolega ma nadal dylemat to ja też wachalem się między VooPoo a Charonem, wybrałem Charona a waga z akusami i zalanym Zefirem V1 to 340 gram. Bardzo szybka reakcja na fire, świetna praca w TC bez porównania z Evicem.

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
By sucharek8826
#1808882
Miałem Charona , a mam mkl200 , porównywałem te 2 zasilania ze sobą i wygrał mkl . Charon jest duży , a mkl zgrabnie leży w dłoni i bardzo dobrze wykorzystuje energię , przy dobrych aku odparować można co najmniej 15 ml liquidu , ja przy nastawie 35W na single coilu odparowałem 21 ml lq na aku sanyo 3500mah 10A

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.