EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By MRsJust
#1808229
Witam.
Na wstępie przeproszę za brak fachowego nazewnictwa, ale pale tylko i wyłącznie dla wieczornej przyjemności i nigdy nie zgłębiałam swojej wiedzy w kartridże i inne takie słowa. :) Mój opis będzie BARDZO obrazowy ale mam nadzieję że się dogadamy i wspólnie rozwiążemy problem.
Otóż od 3 tygodni bzikuje mi albo bateria albo ładowarka (a ponieważ jak już wspomniałam jestem elektrycznym laikiem ni cholery nie wiem gdzie co i jak to sprawdzić ) dokładnie chodzi o to że pomimo tego że bateria ładuje się 5h to po odłączeniu poświeci pare sekund na biało (naładowana) po chwili popracuje max 5minut na niebiesko ( zaraz się rozładuje) i oczywiście na końcu dioda świeci się na czerwono i nie działa. I tak jest cały czas niezależnie od tego czy ładuje się 1h czy 10h tak jakby się zablokowała i nie chciała dalej naładować.
I tu moje pytanie czy to wina ładowarki czy bateria zrobiła kaput ? Dodam że chodzi mi o klasyczną baterie EGO.
Z góry dziękuję za pomoc i bardzo ślicznie proszę o w miarę obrazkowe wytłumaczenie problemu :D
Awatar użytkownika
By PucH2
#1808240
Ta bateria dokonała swojego żywota. Dokładnie to akumulator, a że niewymienny to całość czeka koszalin.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.