EPF
Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
Awatar użytkownika
By bulit73
Roksza pisze:Nie chcę ryzykować, nie mogę sobie na to pozwolić. A na domiar zlego od piątku leżę plackiem z rwą kulszową. Czuję się jakbym umierała.

Nie jesteś sama. Ja co prawda nie rwa kluszowa lecz odcinek lędźwiowy. Od dziś zastrzyki.
Awatar użytkownika
By Pesio
Nie chce się wymądrzać, ale zastrzyki mogą pomóc jak umarłemu kadzidło, doraźnie masaż 10 serii i raczej nie siłowy jak większość " kręgarzy" a jak nie pomoże to grubsza sprawa

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By PucH2
McGrinn pisze:Moim zdaniem jak zapalisz nic złego się nie stanie, poczujesz rozczarowanie. Sam zapalę czasami zwykłego papierosa do piwa, z sentymentu do tytoniu, nie z potrzeby. Szału nie ma więc później nie ciągnie.

Ciągnie, tylko jednego łatwo zapomnieć. Kilka to już może być problem z powrotem, szczególnie dla niedoświadczonego wapera.
McGrinn pisze:@PucH2
Być może, choć ostatnio spaliłem nawet kilka i zero tęsknoty.

Mam za sobą wapowanie zerówek, całkowite odstawienie EP jak i półroczny stan gdzie jarałem tylko analogi. Tak naprawdę to linia jest cienka i wie o tym BAT. Dalej lubię sobie zapalić bo nigdy nie rzuciłem palenia. Mam tylko inną perspektywę. Nałóg to nałóg, jego się nie pozbywa. Umiera tylko wraz z nosicielem.
Krasnal45 pisze:Uwielbiam takie stawianie diagnoz na odległość i bez znajomości historii choroby :mrgreen: . Ale to taka jedna z polskich przypadłości :lol:

Wróżbita "Maciej" czy co? :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
By bulit73
Pesio pisze:Nie chce się wymądrzać, ale zastrzyki mogą pomóc jak umarłemu kadzidło,

Ja nie doradzałem zastrzyków :wink: , napisałem, że ja od dziś biorę zastrzyki :D
Awatar użytkownika
By Pesio
Ja odradzam zastrzyki a wiem to z autopsji, rwa kulszowa czy odcinek lędźwiowowy to prawie to samo, ta sama przyczyna

Awatar użytkownika
By DorotaM
Ok, no to poruszyliśmy już sobie razem z autorką temat kaszlu, zaparć, biegunek, rwy kulszowej, teraz jeszcze zostaje poród i....
już wrócimy do tematu kryzysu podczas rzucania palenia! :mrgreen:

A bardziej poważnie:
Chorującym życzę szybkiego powrotu do zdrówka a pozostałym do tematu. :wink:
Awatar użytkownika
By McGrinn
PucH2 pisze:Dalej lubię sobie zapalić bo nigdy nie rzuciłem palenia. Mam tylko inną perspektywę. Nałóg to nałóg, jego się nie pozbywa. Umiera tylko wraz z nosicielem.

Jak najbardziej się zgadzam, jestem palaczem, zmieniłem tylko formę. Jednak dopóki mam e-fajkę przy sobie, powrotu do analogów się nie boję.
Awatar użytkownika
By Pesio
A nałóg zabiera razem ze sobą do grobu i można się go pozbyć tylko przy użyciu kołka osikowego

Awatar użytkownika
By Timi
@Roksza *KUMPLE* *winko* *1st*
Awatar użytkownika
By PucH2
Nudno jest jak nic nie wspominasz. Stawiam :drinkb za sukces.
By Roksza
Było lepiej i gorzej, ale najważniejsze, że nie zapaliłam. W ciągu dwóch miesięcy zaliczylam chyba więcej infekcji niż w ostatnich dwóch latach. Począwszy od ślinianek, potem rwa kulszowa, grypa, zapalenie pęcherza i ucha.

Myślę, że to także szok dla organizmu i może ma jakiś wpływ na powyższe.
Awatar użytkownika
By PucH2
Jak weteran wojenny EIN. Idealny z Ciebie przykład że EP nie leczy ale pozwala przetrwać inne zabójcze choroby. Przedstawię Cię do odznaczenia. Admini coś wymyślą w temacie pewnie.
By Roksza
Nie leczy, zdecydowanie. Póki co wydaje mi się, że organizm przyzwyczaja się do nowej sytuacji, w końcu kawał czasu był truty. Jest mi już zdecydowanie łatwiej i nigdy nie przypuszczałabym, że będę tak daleko jak jestem. Stąd już tylko silna wolna, a może kiedyś uda mi się uwolnić od EIN.

W tym wymienianiu choróbsk zapomniałam wspomnieć, że nigdy w życiu nie miałam problemów z zębami, są one moim sporym atutem, a po miesiącu niepalenia i odbyciu pierwszego podziebiębienia dostałam zapalenia dziąseł. Ba, razem z nitką przy nitkowaniu wyciągnęłam kawałek siódemki :lol: Strach się bać co będzie dalej bo chyba to już starość :lol:
Awatar użytkownika
By PucH2
Roksza pisze:W tym wymienianiu choróbsk zapomniałam wspomnieć, że nigdy w życiu nie miałam problemów z zębami, są one moim sporym atutem, a po miesiącu niepalenia i odbyciu pierwszego stosunku dostałam zapalenia dziąseł. Ba, razem z nitką przy nitkowaniu wyciągnęłam kawałek siódemki :lol: Strach się bać co będzie dalej bo chyba to już starość :lol:

To kamień nazębny odpada pewnie.
By Roksza
Byłam już u dentysty, ząbki w pełni ogarnięte. Wypiaskowane, fluoryzacja. Więc to też mnie utwierdza w przekonaniu, że jak zapale to tylko marnotractwo pieniędzy :lol: No, wyboru już nie mam.

Coś Ty zacytował? Ja nie napisałam "po odbyciu pierwszego stosunku" :lol:
Awatar użytkownika
By PucH2
Zdrowe zęby to przejaw zdrowia i kondycji organizmu.

Abu rozpędzić smutne myśli w tych szalonych czasac[…]

Zacząłem od 18mg, potem bardzo gwałtownie zszedłem[…]

Geekvape Ammit RTA

Zapowiada się ciekawie :) http://www.gee[…]

sigelei fuchai 213 vs sigelei 213

Witajcie Czy mógłby ktoś wyjaśnić na czym polega […]