EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Bnbnowacki
#1803174
Witam! Dzis bedzie bez polskich znakow, bo z tabletu. Odebralem dzisiaj smoka v8 baby. Zalalem liquidem, odczekalem 15 minut, wlaczylem i.... Zero mocy, z bucha na pare sekund poszla chmurka malutka, prawie jej nie bylo widac. Przestraszylem sie, ale mowie sobie, moze trzeba podladowac, jak nowy. Podladowalem, az dioda przestala swiecic, czyli max, po czym biore bucha... To samo. Co robic? Dawac na gwarancje? Czy cos robie zle? Ktos mial juz taki problem ze smokiem?
By Bnbnowacki
#1803176
Grzal sie przy ladowaniu. Kurcxe, chcialem rozkrecic atomizer, ale za cholere. Jakby przyssalo. Na sile rozkrecic, czy cos tam jest nie tak? Jakies kombinerki?
By GetPower
#1803237
Mam tak samo. Przyłączam się do pytania. Gdy ciągnę to tak jak powiedziałeś zero mocy, lecz gdy chcę odkręcił atomizer od baterii idzie bez problemu, lecz gdy chcę sam atomizer odkręcić, aby go wyczyścić to nie daje rady, nawet jak próbowałem kombinerkami. Proszę o pomoc.
By Bnbnowacki
#1803471
Naprawiłem, musisz przez ok 10 sekund przytrzymać przycisk.


Jak chodzi Ci o przepalenie tego przez 10 sekund, to to nie jest rozwiązanie. Wkurzyłem się, wsadziłem atomizer w imadło i rozkręciłem wszystko po kolei. Potem zmontowałem, ale nie już tak na mocno i wkręciłem drugą grzałkę z zestawu (0,25Ohm). Ku mojemu zdziwieniu, teraz nie mogę wytrzymać 3 sekund na jednym "puffie" :D

Mam za to inny problem. Bateria nie chce mi pokazać stanu naładowania baterii. Według instrukcji powinno migać 4 razy, co wskazuje na wysoki stan baterii. U mnie nic się z diodką nie dzieję, tylko jak już mi wczoraj rozłączyło, to mignęło 15 razy szybko. Czy to jakaś wada i oddać to na gwarancję, czy coś źle robię?
By Bnbnowacki
#1807998
Witam! Odkopuję temat, bo mam nowe informacje odnośnie starych problemów oraz nowy problem z tym związany.

Pisałem ostatnio o tym, że na grzałce 0,15 bateria dawała minimalne napięcie (prawie nic się nie działo, przy zaciągnięciu 5 sekundowym ledwo co było widać chmurkę). Okazało się, że problem tkwi w styku od baterii. Jeżeli poluzuję atomizer, wszystko śmiga(jest wtedy luźny na maksa, lata na boki). Jak go z powrotem dokręcę, znowu to samo.

Co ciekawe, jeśli na poluzowanym atomizerze sprawdzę, że grzeje dobrze, oraz progresywnie minimalnie go dokręcam, za każdym razem przyciskając sprawdzam, czy bulgocze i tak aż do samego końca, przez jakiś czas działa również na dokręconym. Niestety, po jakimś czasie znowu sytuacja wraca do wyjściowej.

Czy ktoś miał kiedyś podobny problem? Czy jest tu jakiś serwisant EP, który mógłby wytłumaczyć to zjawisko od technicznej strony?
Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.