EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By lamtom
#1807548
Witam od niedawna dołączyłem do grona Waperów i mam Evic primo i Cubisa działa ok. Wczoraj kupiłem sobie Smok i po wkręceniu grzałki z zestawu pojawił się problem. Mod cały czas wchodzi tylko w ustawienie mocy a nie mogę go przestawić na TC. Po ustawieniu zalecanych watów i próbie ściągnięcia chmury mało mnie nie zabił. Chmura bardzo gorąca i dusząca. Kolejny problem to po zamontowaniu grzałki i wlaniu płynu Skok zaczyna lecieć otworami do powietrza.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1807549
Pierwszy raz o tym słyszę. To na pewno Smok czy jakaś podróbka nieudana tego zacnego parownika?
By Krasnal45
#1807550
lamtom pisze:...po wkręceniu grzałki z zestawu pojawił się problem. Mod cały czas wchodzi tylko w ustawienie mocy a nie mogę go przestawić na TC

Jakiej grzałki? Z jakiego drutu?
lamtom pisze:po zamontowaniu grzałki i wlaniu płynu Skok zaczyna lecieć otworami do powietrza.

Pewnie ma katar...
By lamtom
#1807551
Witaj żadna podróba kupiony w sklepie e-dym. Zapakowany i ze wszystko co producent sprzedaje.
Awatar użytkownika
By Eilchner
#1807554
Po pierwsze - istnieje opcja edycji, nie pisz posta pod postem.
Po drugie - rusz się i poszukaj. Temat wałkowany przynajmniej raz w tygodniu.
Awatar użytkownika
By erbis
#1807575
Grzałki z Kanthalu nie działają w trybie TC... już widzę jak w sklepie przyjmują reklamację.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1807578
@erbis kto nie ma w głowie ten ma w nogach. *BOR*
By Baryua
#1807594
Tfv8 to, jak sama nazwa wskazuje, CHMUROWA BESTIA , więc osobę wapującą od niedawna potrafi podrapać i poddusić.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.