EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
Awatar użytkownika
By greeg1982
#1805961
Witam kolegów, od niedawna zacząłem znowu vapować i szukam ,,właściwych'' liquidów i premixów dla siebie. Każdy z nas subiektywnie je ocenia i ma swoich faworytów. Osobiście zasmakowała mi m. in. Dillonsowa Smerfetka, Route 66, ale deserowy Golden Gate jest faworytem. Z jakimi jabłecznikami i ciacho podobnymi soczkami warto poeksperymentować ? :) Np. w ofercie Vape Chefa znalazłem pare ciekawie brzmiących premixów... ale wiadomo reklama dzwignią handlu.
Awatar użytkownika
By greeg1982
#1805976
Czyli wyłonił nam się faworyt. Tylko jeszcze opanować będę musiał gotowanie, bo z tego co wyczytałem to aromaty (gliceryna+baza) chyba że się mylę :) Wybaczcie laikowi....

Edit: jednak wprowadzili dla początkujących kucharzy premixy. Super sprawa.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1805977
Gotowe premiksy też mają w ofercie.
Dobre jest też ciasto truskawkowe. :D
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1805985
Gabriel pisze:Dobre jest też ciasto truskawkowe. :D


Nooo. I sernik i tiramisu. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Pesio
#1806016
Jeżeli można do deserowych zaliczyć syrop klonowy to z maiart jeden z najlepszych

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Ale to aromat, a nie wiem czy jest liquid
Awatar użytkownika
By bulit73
#1806019
DorotaM pisze:
Gabriel pisze:Dobre jest też ciasto truskawkowe. :D


Nooo. I sernik i tiramisu. :mrgreen:


I koniecznie Stracciatella oraz Irish Cream *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1806020
Zapomnieliśmy chyba jeszcze o budyniu śmietankowym. *COOL*
No, to kolega ma niezłą listę. :lol:
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1806024
Dorota mnie uprzedziła :D
Brakowało tego w tym zestawieniu.
Jednyn słowem i aronat i premix z maiartu są mega kozackie i kosztują grosze :)
Awatar użytkownika
By bulit73
#1806025
Master_PiT pisze:Jednyn słowem i aronat i premix z maiartu są mega kozackie i kosztują grosze :)


Fakt :)
Zaletą premixów jest to, że są one z dodatkiem Travellera, co w przypadku aromatów Maiart robi robotę.
Awatar użytkownika
By Eilchner
#1806090
bulit73 pisze:Zaletą premixów jest to, że są one z dodatkiem Travellera, co w przypadku aromatów Maiart robi robotę.

Co do tego mam odmienne zdanie. Przez Travellera 4 premixy (wszystkie pełne) leżą w szufladzie, bo jego smak zabija całą przyjemność z chmurzenia.
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1806106
Również mam mieszane uczucia. O ile tytoniowki, kawa, fajnie smaczą z travellerem, o tyle owoce i desery są jak dla mnie przytłumione
Awatar użytkownika
By greeg1982
#1806151
Gabriel pisze:Gotowe premiksy też mają w ofercie.
Dobre jest też ciasto truskawkowe. :D

Niestety nie ma obecnie. Biorę sztrudla, ciasto jagodowe i jeszcze jakieś 2 smaczki muszę wybrać bo fajna promocja jest :)
Awatar użytkownika
By Piottrr
#1806425
Sprawdz od dillonsa yogo berre, jogurt z jagodami, moim zdaniem świetny. Właśnie staram się go podrobić aromatami CAP
Awatar użytkownika
By greeg1982
#1806448
Próbowałem, smaczny ale smerfetka ciasteczkowa chyba bardziej mi podeszła :)
Awatar użytkownika
By cerber
#1806569
A moim zdaniem liquidy dollinsa to pomyłka.... wszystkie zalatuja chemia i po 5 ml sie niedobrze robi
Awatar użytkownika
By Pesio
#1807524
Dillons oczywiście, dla mnie sam jest nievapowalny, smaki dziwnie skoncentrowane, może jako dodatek do miksa

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
By medikk
#1808358
Z dillonsa miałem Przyczajonego Tygrysa i Smerfetke. W moim odczuciu sama chemia :/ Smak jakiś tam był, ale po jednym dniu wapowania mam dość do dziś
By mareko1
#1808438
Smerfetka i Lodołamacz poszły do ścieków. Niewapowalne liquidy, niestety...
Awatar użytkownika
By Pesio
#1808448
Z pomarańczą jest podobnie, niby tiktakowa, ale samej nie da rady, mieszałem to z granatem ze smooka i było do przyjęcia. Jedynie biszkopta dałem 2% do syropu klonowego z MaiArt + RY4, na razie się przegryza.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.