EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By xD_
#1296969
Zaprszam wszystkie osoby oglądajace anime do tego tematu.
Pochwalcie się co ogladaliscie , w jakich gatunkach gustujecie , co mozecie polecić itp

http://myanimelist.net/animelist/xD_

Zaczalem ogladac stosunkowo niedawno wiec moja lista nie jest jeszcze zbyt okazala ;)

Poki co moje dwa faworyty :

Ostatnio zmieniony 07 lut 2015, 21:35 przez xD_, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By xD_
#1297481
Baushoku pisze:To love ru.

Mirai nikki.

Sam sobie szukaj co Ci odpowiada.


mirai nikki ktos mi juz polecal ale jakos nie mialem czasu
ani checi sie za to zabrac ;) Warto ?

Ten temat nie ma na celu wylacznie polecania sobie anime ale rowniez dyskusję na ich temat , o ile bedzie z kim dyskutowac bo poki co zainteresowanie małe ; p

Awatar użytkownika
By Filemon
#1297807
http://www.filmweb.pl/serial/Notatnik+% ... 006-349326 ja w najbliższym czasie zabieram się za Death Note bo kilka osób mi polecało ;)
Awatar użytkownika
By xD_
#1297871
No death note to klasyka ;p tez polecam :) Kazdy fan anime chyba to ogladał .
Awatar użytkownika
By dziakson
#1297875
Dla mnie jedyne sluszne anime to:
Dragon ball :) death note tez widzialem, ale to juz nie w moim stylu:)

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
Awatar użytkownika
By xD_
#1297892
Za dzieciaka to chyba kazdy ogladał drogona :P Osobiscie wole naruto ;)
By Slasher
#1297914
Great Teacher Onizuka, trochę perwersyjne ale spoko,
Full Metal Alchemist, klasyka.
Elven lied, krwawe ale niestety znalazłem zaledwie kilka odcinków. Dragon ball'a nikomu chyba nie trzeba przedstawiać, swoją drogą ostatnio wznowili serię kai.

wydrapane łokciem w suporeksie
Awatar użytkownika
By xD_
#1297948
Chyba chodzilo ci o Elfen Lied , ogladalem calosc niedawno :) Jesli chcesz zapodam ci linka :P Krwawe i zarazem dołujące anime ...
Awatar użytkownika
By Baushoku
#1297970
xD_ pisze:No death note to klasyka ;p tez polecam :) Kazdy fan anime chyba to ogladał .


Nie mam zamiaru oglądać death note, ogladalem film i tyle wystarczy-niczym mnie nie zaciekawil.
Nafuto tez nie lubię.

Lepsze one piece.
Awatar użytkownika
By Morb1us
#1298008
Film to total crap w porównaniu z anime.. więc daj mu szansę :)
Awatar użytkownika
By xD_
#1298111
Morb1us pisze:Film to total crap w porównaniu z anime.. więc daj mu szansę :)

THIS , jedno z lepszych anime jakie ogladalem , chociaz nic nie przebije phantom ;) Kto nie ogladał polecam nadrobic.



bardzo klimatyczny opening
Awatar użytkownika
By Baushoku
#1298419
Mam małe wrażenie, że wstawiasz op, z pierwszych stron animeon.

Jeżeli chodzi o anime, jest wiele kategori.
Ja lubię akcjię, szkolne echhi, magiczne moce, podróże itp.

Oglądałem/m sporo, niekoniecznie systematycznie.

Jestem cały czas na bieżąco z One Piece.

Godne polecenia jest, tak jak wyżej wspomniałem mirrai nikki- o psychopatycznej sympatii Youno, do Yuki'ego.

Puella magi madoka też bardzo klimatyczne.

Black lagoon - statek, yakuza (o ile dobrze pamiętam)

Attack on Titan ... jak sama nazwa mówi...

High school DxD - o chłopaku który, dziwnym trafem zawsze ląduje w majtkach innej dziewczyny.;D

mogę wymieniać mnóstwo tytułów.
Awatar użytkownika
By xD_
#1298481
black lagoon zaliczone wszystkie sezony ;) Obecnie zaczynam 2 sezon Jormungand , podobny klimat do black lagoon
Awatar użytkownika
By saradonin
#1299129
Tak normalnie to nie lubię, ale mimo to podobają mi się klasyki cyberpunka jak "Ghost in the Shell" (+ta muzyka!) czy "Akira".
Awatar użytkownika
By xD_
#1300238
Własnie skonczylem ogladac Togainu no Chi , tylko 12 odc ale naprawde wciaga. Zaliczylem w dwa dni .

Awatar użytkownika
By xD_
#1400823
Dawno nic tu nie pisalem wiec polece fajne anime jak ktos nie widział ;)



opinie ?
Awatar użytkownika
By Ananas
#1400865
Highschool dxd jest ok novelka jest dwa poziomy wyżej od anime
Awatar użytkownika
By AVATARKUBA
#1542189
Ja ze swojej strony polecę klasykę czyli Bleach'a naprawdę wciąga.
A tak to na razie obejrzałem : Akame ga kill, Thrinity Seven, Tokyo Ghoul ^^ , Afro Samuraj, oczywiście Dragon Ball, No game no live, i wiele wiele innych

Zabieram sie za Ghost in the Shell i High school DxD

Polecisz coś al'a Bleach+Thrinity Seven?
By ZjadaczGłów
#1542190
Polecam Ghosta :)
Awatar użytkownika
By Xerozkota
#1542621
Od siebie polecę moją topkę:
1. Code Geass
2. Death Note (do 25 odcinka xD)
3. Monster (coś w rodzaju psychologicznego thrillera)
4. Zero no Tsukaima (lekkie, przyjemne, fajne)
5. Jigoku Shoujo
6. Higurashi no naku koro ni
7. Wszystko co tworzy Miyazaki: zamek Hauru, Spirited Away, Księzniczka Mononoke
Awatar użytkownika
By saradonin
#1542626
Jeśli ktoś lubi lasujące mózgi cyberpunki z mnóstwem intrygujących niedopowiedzeń zmuszających do domysłów, to ostatnio natknąłem się na miniserial:

Serial Experiments Lain http://www.imdb.com/title/tt0500092/
Mózg zryty, nie jestem pewien, co się tam właściwie stało :shock: muszę kiedyś powtórzyć, wypełnić luki fabularne.
Awatar użytkownika
By nosferatu997
#1542660
Lain oglądałem kupę lat temu, bardzo dobra seria. Dzięki za przypomnienie :)

Ja polecam też Cowboy Bebop i Samurai Champloo. No i.. Di Gi Charat :D

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By dajczu
#1542692
A w tym roku dla mnie najlepsze:
One punch man! :D
Awatar użytkownika
By Beherit41
#1543475
Jak ktoś lubi cyberpunk polecam Psycho-Pass ;>

Wiele niezłych anime padło w temacie, do listy ciekawszych pozycji mogę dodać:
-Kiseijuu: Sei no Kakuritsu
-Gokukoku no Brynhildr
-Ao no Exorcist
-Zankyou no Terror

Nie mogę ostatnio znaleźć nic ciekawego, upodobałem sobie mocny klimat horroru/kryminału gdzie fabuła nie pozwoli się oderwać od oglądania :D
I tak tak, awatar jest z Great Teacher Onizuka xD
Awatar użytkownika
By Czaz
#1543499
dajczu pisze:A w tym roku dla mnie najlepsze:
One punch man! :D


Fakt, wszystko schodzi przy nim na strzała. Z ręką na sercu polecam One Punch Man'a. Jest świetnie zrealizowany pod względem animacji i odwzorowania mangi.
Awatar użytkownika
By AVATARKUBA
#1673115
Z mojej strony HunterxHunter ;)

taputap :) za ewentualne literówki przepraszam :)
Awatar użytkownika
By AVATARKUBA
#1690304
Dorzucam BTOOOM! oraz Bakudu no hero akademia :)

taputap :) za ewentualne literówki przepraszam :)
Awatar użytkownika
By kardox8
#1693745
To może i ja coś dodam od siebie, aktualnie obejrzałem ponad 400 serii, nie wliczając w to filmów i mang, więc w razie szukania czegoś w danym gatunku, piszcie śmiało do mnie, to podzielę się ciekawymi tytułami, które sam już mam za sobą.

1.Welcome to the N.H.K - Obowiązkowy dla każdego fana anime. Hikikomori, z obsesją na punkcie teorii spiskowych, za namową pewnej dziewczyny próbuję zmienić swoje życie. Oczywiście wszystko nie wychodzi po ich myśli, a główny bohater przeżywa wiele stanów typowych dla nolife, nie mówiąc o pozostałych postaciach, ponieważ każda ma własne problemy. Seria świetna, przechodząca w powolną psychodelie i chaos w umyśle głównego bohatera.

2.Boku dake ga Inai Machi - Główny bohater, dzięki nieznanej mocy, cofa się w czasie do dzieciństwa. Dzięki czemu, jest w stanie zmienić historie, w której nieznany morderca zabił jego znajomych, gdy chodził do podstawówki. Seria nowa, z ładną kreską, co prawda rozwiązanie całej sprawy, kogo jak kogo, ale mnie nie zachwyciło. Jednak całe prowadzenie serii - świetne.

3.Death Parade - Kolejna pozycja z nowych serii. Kobieta nie pamiętająca niczego co z nią związane, pomaga w osądach nad zmarłymi ludźmi. W barze który reprezentuje stan przejściowy pomiędzy niebem/piekłem. Osąd dokonywany jest po przez gry, które nie tyle mają wyłonić które z zmarłych "wygra" niebo, a to jak zachowają się, nie wiedząc o tym, że to nie od wyniku zależy dokąd się udadzą. Ważne jest też to, że goście, nie są świadomi tego, że umarli, według ich myśli, grają "o swoje życia".

4.One Outs - Krótka seria o baseballu - krótka, ponieważ powstał jedynie jeden sezon, co trzeba nadrabiać w mandze. - Motyw świetny, w ramach zakładu, pewien hazardzista z niezwykłymi umiejętnościami manipulacji ludźmi, po raz pierwszy przegrywa, tym samym musi dołączyć do pewnej drużyny baseballowej. Podpisuje on specjalną umowę z jej właścicielem. Zapłata jest zależna od tego ilu pałkarzy wyautuje, a ilu przepuści(tu mogę się mylić, dawno temu oglądałem, ale to raczej tak było). Główny bohater, pomimo wolnych piłek i jedynie prostych, dzięki różnym zagrywkom, musi wygrywać kolejne mecze. Podczas gdy sam właściciel ma zamiar, doprowadzić do porażki, ponieważ umowa zakłada, że główny bohater równie dobrze, może być winnym pieniądze mu.

Jak wspominałem, jeżeli ktoś chciałby jakieś anime w danym gatunku, niech pyta śmiało, oglądam praktycznie wszystko. Co prawda yaoi udało mi się zacząć tylko 2 i no cóż, nie dałem rady dokończyć, więc na tym polu jedynie, nie pomogę xD
Awatar użytkownika
By Bart
#1702524
To ja też się wypowiem :D

Od Anime jestem uzależniony chyba bardziej niż nikotyny więc sporo tego oglądałem/oglądam.
Moje ulubione gatunki to w sumie ecchi, mechy, supermoce itd ;)

Oglądam anime w domu w pracy, czasami nawet w aucie jak czekam na żonę jak za wcześnie przyjadę po nią do pracy :D

Moje ulubione anime to chyba Code Geass polecam każdemu :D tu macie linka do opisu pierwszej części tego anime http://myanimelist.net/anime/1575/Code_ ... no_Lelouch
Awatar użytkownika
By AVATARKUBA
#1702589
Oglądałem takie 8/10 dla mnie, ale ja jestem dziwny ;) jak mecha to IS albo Heavy object :) polecam God eath (nie pamietam dokładnie) z dość oryginalną kreską :)

taputap :) za ewentualne literówki przepraszam :)
Awatar użytkownika
By Bart
#1702605
Code geass jest ciężki dla niektórych osób a dla inny to majstersztyk :D Nie wiem dlaczego :)
Na pewno jak ktoś lubi anime z mechami i lubi Higurashi no Naku Koro ni to Code Geass jest dla takiej osoby idealny.

Obejrzałem właśnie trailer IS i biorę się do oglądania, dzięki :D
By Mike100
#1710977
szukam jakieś dobre anime które nadal jest w emisji co polecicie??
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

Zakup epapierosa

Witam. Mam pytanie zastanawiam się nad kupnem smok[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.