EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Untouch
#1805903
Cześć, posiadam względnie nowego ego Aio kupiony tydzień temu. Działał normalnie, ostatnio wymieniałem olejek("liqueen" 12) wedle instrukcji dolałem, odczekałem, zaciągnąłem na sucho i gdy naciskam nie ciągnie tylko mruga, jak lekko odkręcę górę to ciągnie normalnie, tylko wydaje mi się ze góra powinna być zakręcone normalnie do końca tak jak wcześniej. Zanim zaniosę do sklepu chciałem zaczerpnąć porady osób doświadczonych, może to Błąd niewymagający odnoszenia na gwarancje. Dodam tylko ze baterie już ładowałem i dziwne ze ciągnie gdy lekko odkręcę górę.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1805907
Na gwarancje jak nie ciągnie. W sklepie zawsze lepiej ciągną przy kamerach.
By Untouch
#1805908
Już się poprawiam, zalałem liquidem. Grzałkę wymieniłem i z drugą sytuacja wyglada podobnie, myślałem ze to liquid Wiec go tez wymieniłem. Ciągnie jak lekko odkręcę górę, Wiec to nie jest tak że kompletnie nie ciągnie.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1805910
Oddaj naprawią, po co się męczyć. Nie daj boże jeszcze posika się od tych zabiegów nie ujętych w instrukcji obsługi.
Awatar użytkownika
By latte92
#1805911
Czasem jak za mocno dokręcisz górny dekiel to tak się dzieje, wystarczy zakręcić do pierwszego oporu. Nic na siłę
By Untouch
#1805917
Wcześniej tak samo dokrecalem z obawy o wycieki liquidu i normalnie ciągnęło, dopiero teraz jest tak ze muszę trochę mniej. Przed chwila dokręcił do końca i działał, poleżał i ponownie musiałem torche poluzować. Czyli gwarancja czy norma w E fajce? Jestem nowy jeśli chodzi o E papierosy.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.