EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Loszken
#1805042
Witam ! Mam mały problem mianowicie koleżanka z pracy poprosiła mnie o złożenie jej jakiegoś moda + czajniczka do chmurzenia . Problem tkwi w tym że nie będzie sama kręcić grzałek więc rba odpadaja. Mod w dobrej cenie celuje w evic vtc /mini użytkowałem i idioto odporny był a wiem o czym mówię bo to mój pierwszy boxik takze chyba na to bym się kierował. Ale o czajniku na grzałki pojęcia nie mam, sam aktualnie na codzienne użytkuje big baby z fabrycznymi grzalkami.. nie jest źle ale dupy nie urywa i chodzę z mini kanisterkiem :p bardziej myślałem nad czymś co fajnie smaczy grzałki są wszech obecne i nie pali 100 na 100 :p pozdrowienia !
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1805044
Jak wapuje MTL ( dopaszczowo ) to tylko Nautilius Mini ( jest na fabryczne grzałki ) Jak wapuje DL ( dopłucnie ) to Melo 3 Mini ( też na fabryczne grzałki )
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1805092
Loszken pisze:Problem tkwi w tym że nie będzie sama kręcić grzałek więc rba odpadaja.


Możesz być jeszcze lepszym kolegą :wink: :lol: .
By Loszken
#1805114
Mógłbym ale u mnie 2 na 3 grzałki idą do kosza bo coś zawsze mi nie pasuje w nich :p takze na pierwszym miejscu postaram się ja zachęcić do zdrowszej alternatywy ! Dziękuję serdecznie za odpowiedzi, usiądę na kompa i zaraz coś pomyślę ;)
Wiem że porbowala e palenia ale ktoś jej wcisnął szajs w pl na pewnej wysepce i się zniechęciła :/


O ho chyba znalazłem coś do SMOKA SPIRALS-a, użyłem szukajki ale 47k postów uniemożliwią znalezienie informacji na temat SMOK G80 KIT właśnie ze spiralsem.. może akurat ktoś posiada i mógłby się na ten temat wypowiedzieć bo w kicie to wiele taniej wyjdzie niż kupować osobno. Pozdrówki :) a teraz lece na YT popatrzeć co jutubery "mówio" !
By zubek59
#1805134
Krasnal45 pisze:Nautilus Mini


Co niektórzy chyba zapominają, że weszła dużo lepsza wersja Nautilusa czyli 2. Najlepszy czajnik do spokojnego wapowania.

Usunięto nieregulaminowy link.
M.
By Loszken
#1805624
Po przewaleniu mnóstwa stron o górze jak i dole oraz innych niezmiernie ciekawych tematach na forum zadecydowałem się chyba polecić jej na poczatek kupić i stick Pico + Melo 3. Dziś taki zestawił zamówiłem dla swojej ładniejszej połowy powinien być w piątek to go przetestuje i myślę że taki budżetowy ein wystarczy , koleżanka też nie pali nie wiadomo jak dużo. Wiadomo że najlepiej wcale ! Dziękuję za każdą sugestie!
Spokojnego *CZAJNICZEK* *CZAJNICZEK*
SMOK AL85

Witam. Sprawa jest taka, że Mod nie włącza się, […]

Dla odreagowania od trawnika bawimy się w typowani[…]

Witam, od krótkiego okresu czasu stałem się szczęś[…]

Różnica między rodzajami grzelek

Szanowni. Czy byłby ktoś uprzejmy wyjaśnić mi tak […]