EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By osdset123
#1805545
Witam, ostatnio kupiłem swojego pierwszego e-papierosa joyetech eGo AIO Pro. Zastanawia mnie kształt szybki ktora jest prostokatna, dlaczego nie moge znalezc takiego samego modelu na stronie prosucenta? Wszystkie e-papierosy oznaczone tym modelem maja szybki przypominajace trapez. Wrzucam zdjecie, pozdrawiam. https://zapodaj.net/61234b8ce7b36.jpg.html
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1805548
Krasnal45 pisze:To wersja robiona dla ESW. komu by sie opłacało to podrabiać? :lol:

Dokładnie, o pojemności 2ml.
Awatar użytkownika
By mister67
#1805549
A może wyszli z założenia, że mniejszą szybkę będzie trudniej zbić :lol:
Awatar użytkownika
By PucH2
#1805550
A kto ci powiedział że tylko jeden producent tego zacnego modelu jest? Klepią to w różnych fabrykach jak i różni kooperanci dostarczają im półfabrykaty. Co masz zależy od hurtownika i ile za to dał.
Awatar użytkownika
By 2dest86
#1805604
Mam takiego samego i to nie jest podróbka bo i po co komu by to było
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1805606
Tak, to jest podróbka... Ten e fajek nie powinien być nazywany modem.
Awatar użytkownika
By jackas50
#1805607
Nie przegladałes tematu o Ego AiO...bo było o tym "dziwnym"modelu post1759261.html#p1759261
Awatar użytkownika
By 2dest86
#1805696
jackas50 pisze:Nie przegladałes tematu o Ego AiO...bo było o tym "dziwnym"modelu post1759261.html#p1759261


Dziwny nie dziwny, w pierwszych 10minutach chciałem go wywalić do kosza, potem się uspokoiłem, zrobiłem wszystko raz jeszcze i mi pasuje jednak mam do was dwa pytania z nim związane: AIN: Dlaczego mam wrażenie że liquid "ucieka" niemiłosiernie? Nigdzie nie cieknie ale po kilku buchach znika bardzo sporo..(grzałka 0.6 z kompletu) . CWAJ: przez tą małą szybkę nie wiem dokładnie jeszcze ile go zalewać, czy górna granica szybki oznacza poziom do którego uzupełniać liquid ?
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1805804
Bo grzałka jest subomowa ( 0,6 oma ) a pojemność parownika ( w tym konkretnie modelu ) to tylko 2ml. Więc liquid znika w oczach ( chmurka z czegoś się bierze )
Awatar użytkownika
By jackas50
#1805808
Jak pamiętam na grzałce clapton 1,5 oma było mniejsze zużycie liquidu,no i bateria dłużej trzymała.Chyba jest w zestawie przy zakupie,jeśli nie, są dostępne w najlepszym sklepie,to popularne grzałki do Cubisa.
czy górna granica szybki oznacza poziom do którego uzupełniać liquid ?

W najczęściej spotykanych AiO jest znacznik do jakiego poziomu trzeba nalewać liquid,zresztą mało widoczny.Może nabierz do strzykawki 2ml liquidu i wlej do pustego...wtedy będziesz wiedział.
By grapkulec
#1807451
Ja mam ten sam model i liquid też mi znika bo paruję praktycznie cały czas jak siedzę przy kompie w robocie (używam Liqueen). A z nalewaniem to robię tak, że z buteleczki wciskam tak żeby poszło ponad szybkę i potem odpuszczam nieco nacisk żeby buteleka sama zassała nadmiar ale żeby dalej było ponad górą szybki. Trochę mi zajęło żeby na to wpaść i się parę razy skończyło z płynem na równi z krawędzią rurki ale teraz jest już gites :)
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.