EPF
Co z czym i jak mieszać.
Awatar użytkownika
By macieksobie
dzisiaj dodałem do 2 baz 10ml dwa różne aromaty :
(baza nikotynowa oraz aromat Ice Fresh zakup wysekpowy , aromat Sweet Mango Capella zakup E-Dym)

1 . 10 ml baza nikotynowa 6mg/ml + 10 kropli aromatu MANGO z Capella
2. 10 ml baza nikotynowa 6mg/ml + 6 kropli aromatu Ice Fresh z zakupu wysekpowego

Moje pytanie brzmi : Na ile odstawić do przegryzienia ???
By Hortstik
Ja odstawiam na 2-3 dni. I w tedy jest git. A jak mbie bardzo przycisnie to i po 1 dniu biore i w sumie tez podchodzi :D

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By .kokakola
10gtt = 0,5ml = 5% (przy 10ml)
No to nie wiem gdzie problem.
Chyba...
Wiem?
Awatar użytkownika
By PucH2
Spokojnie, nie przesadzać bo potem kamień na zębach rozpuszcza.
Awatar użytkownika
By macieksobie
nic nie będę marudzić że nie czuć smaku. napisze po prostu moje odczucia smakowe z tych dwóch mieszanek. tylko nie wiem ile ma leżakować . Czytalem że najlepiej co jakiś czas wstrząsnąć buteleczką.
Awatar użytkownika
By bofh
@macieksobie Nie mierz w kroplach. Do flaszeczek 10ml kup sobie taką strzykawkę precyzyjną o pojemności 1ml z wkręcaną :idea: igłą, wtedy ilość aromatu będzie ciut bardziej jasna niż w zadaniu pt. na ile plasterków da się pokroić pęto kiełbasy ;)

Co najmniej tydzień. Miesiąc wystarczy 8) Wstrząsing wskazany - można włożyć do plecaka, lub do bagażnika auta, wtedy samo się wstrząsa :mrgreen:

search.php?keywords=wstrz%C4%85sing :D
Awatar użytkownika
By Donayo
Owocówki i deserówki zazwyczaj wstrząsam i wapuję.
Poza kilkoma aromatami, daję 12 kropli na 10ml bazy (kiedyś używałem strzykawki, ale ostatnio mam lenia i wróciłem do "mierzenia" kroplami).
Czuję smak i jeszcze nigdy nie wylałem nic do "kibelka".
Ile osób tyle opinii co do mieszania, jednak ja do prostych liquidów zawsze stosuję metodę "shake'n'vape" :D
Najlepiej sam sobie sprawdzaj co jakiś czas czy smak się zmienia i kiedy będzie Ci odpowiadał :)
Awatar użytkownika
By e_sat
Najważniejsze jest to, by zapisać datę tworzenia tego eliksiru na karteczce, dobrze byłoby podkleić ją na zalanej buteleczce i zerkać na nią przy każdym mieszaniu, wstrząsaniu :) To bardzo wzmaga apetyt na coś wyjątkowego, stworzonego przez nas samych :) Dajcie czas na klarowanie, warzenie i sublimację smaków, tymczasem kupcie sobie trochę " zalewki " z " P1 " i czekajcie cierpliwie, zaskoczenie będzie wielkie do tymczasowego " niepotrzebnego smaku z P1 " :)
Awatar użytkownika
By macieksobie
macieksobie pisze:dzisiaj dodałem do 2 baz 10ml dwa różne aromaty :
(baza nikotynowa oraz aromat Ice Fresh zakup wysekpowy , aromat Sweet Mango Capella zakup E-Dym)

1 . 10 ml baza nikotynowa 6mg/ml + 10 kropli aromatu MANGO z Capella
2. 10 ml baza nikotynowa 6mg/ml + 6 kropli aromatu Ice Fresh z zakupu wysekpowego

Moje pytanie brzmi : Na ile odstawić do przegryzienia ???

Dziś zalałem baze nr 2 czyli z Ice Fresh. chmura większa bo baza 50/50 .
Chmura w porównaniu z liquidami Liqueen i BM urosła , smak słaby pomimo dania 6 kropel na 10 ml.

zobaczymy dalej.
Awatar użytkownika
By macieksobie
Baza byla 50/50 .musialem zmieszac z 70/30 (do tej bazy tez dodalem 10 kropli aromatu mango ) bo w/g mnie nie chcialo sie palic (atomizer i ustnik grzaly sie ). Teraz jest okolo 60/40 i idzie dobrze. Akurat probuje mango i aromat 6/10 , chmura ok. Pozdrawiam wszystkich
Awatar użytkownika
By macieksobie
Witam ponownie.
Już doszedłem do wprawy z bazami .
moja metoda: na 50ml bazy inavera vpg 70/30 daje w zależności co chce wapować :
- 90-100 kropli aromatu sweet mango ,
- 90-100 kropli sweet wartermelon ,
- 90-100 kropli juicy lemon,
- 50 kropli orange mango vith stevia (dla mnie tyle wystarczy bo jest słodki przez stevie ) ,
- 50 kropli fresh lemon (esw) .

i odstawiam na 3 tygodnie.

dziękuje wszystkim za pomoc.
niech będą wam dane wieczne grzałki
:mrgreen:
Urodziny !!!

"Zobacz no, zobacz no, czyje, czyje urodziny[…]

Jaki zestaw do 220 zł?

Siema, Moja przygoda z elektrykami zaczęła się ro[…]

iJust S - Problemy techniczne

Witam. W piątek zakupiłem nowego ijusta S. Popalił[…]

Biegunka po upływie... doby?