EPF


Zdrowotne aspekty e-palenia.
Awatar użytkownika
By Marksista
#1806378
Do mycia sprzętu, przy braku myjki polecam ... tabletki do czyszczenia protez zębów (corega, protefix etc). 5 minut usuwa wszystkie zanieczyszczenia.
Potem płukanie ciepłą wodą i po krzyku.
By Kurtz1992
#1806555
Ehhhh Marian Marian, a sorki marcin:P

Odstaw te granatniki które kupiłeś i pożycz od kogoś zwykłego e-papierosa (duża oporność, mały pojemniczek, słaby dym), lq z nie wygórowaną ilością nikotyny (3-12mg) i powinno być cycuś. Miałem podobnie, kiedyś miałem jeszcze te zwykłe normalne e-papierosy typu ego-ce... I mogłem z powodzeniem palić sobie lq 18mg i było super. W lipcu kupiłem sobie alphę mini która dużo bardziej kopciła od poprzednich, lq nie za mocny 12mg i co? I zonk - kilka dni palenia i zacząłem się czuć jakoś tak dziwnie, słaby, przytłumiony i też myślałem że coś jest nie tak i przypadkiem trafiłem na rozwiązanie. Kumpel pali na takim granatniku jak Ty i leje słabsze roztwory (ok 4mg), zalałem ze 2 zbiorniczki słabego lq i jak ręką odjął. I teraz sobie mieszkam na 6mg i jest cycuś. Ja bym tutaj uderzył. A jak nie masz opcji skołować zwykłego e-papierosa to spróbuj jeden dzień palić samą czystą glicerynę bez glikolu nawet i zobacz efekty. Jeśli będzie ok to dodawaj powoli po jednym składniki: nikotynę, aromat, glikol. I wtedy zobaczysz co jest nie tak. Ale jak pisałem ja obstawiam moc e-fajka i dlatego tak jest.
By a.marcin
#1806575
Marksista@ Tabletki ;) hmm, ciekawy pomysł a nie wybarwią sprzętu?

Kurtz@, słowo[a] klucz "słaby dym" to już nie dla mnie... granatniki może fakt, są zabójcze jak się dobrze rzuci.... Ja, tak jak pisałem na wstępie zszedłem z nikotyną do 2 a potem do 1 mg i też nie czułem się idealnie. Więc walczę z 0 mg ...
Aromaty MAiArt

Do eksperymentów z aromatem róży czekam na nabrani[…]

Widzę, że temat, który zgodnie z tytułem miał doty[…]

Zna ktoś premixy tej firmy?

Cześć Kupiłem ze względu na smak i potrzebę zmies[…]

Czy jest tu może ktoś kto mieszka obecnie w Niemcz[…]