EPF

Awatar użytkownika
By Gabriel
Mendoza pisze::bry
Polecacie jakiś build do Ammita 25 na 25-30w. Co bym tam nie wsadził to strzela i wata ciasno i luźno ciągle to samo.Clapton,Alien,Fused Clapton...

Skrętka z drutu Kanhal a1 3 razy 0.32 mm, 5 zwojów na średnicy 3mm. ( piszę tu o pojedynczej grzałce ) Taki setup sprawdzał mi się na 25W.
By Dyszka
SFC kantal D rdzenie 3x 0,25 (środkowy goły) owijka 0,1 ,nawinięte na średnicy 3mm.x5zw.Moc 20-25W.
By aligator7
AMMIT 25 RTA - obecny set - FC SS304 28 ga , 6 zwojów 3mm, 24 W , zero strzelania . Subiektywnie najlepszy parownik ze wszystkich dotychczas używanych.Smak, chmura, cug . Zerowe pocenie, zero wycieków, poza jednym wyjątkiem kiedy podczas dolewki nie zamknąłem regulacji dopływu liquidu. Używany od około miesiąca, sic!! wszystkie inne w szufladzie:) :lol:
By Loszken
Chyba chcę Toto cudeńko ! Niestety albo stety przed kupnem chciałbym się dopytać ludzi wyższych stopniem w użytkowaniu różnego rodzaju parownikow którzy mają wiedzę .. mianowicie, aktualnie moim głównym setupem jest kit od smoka g-priv z big baby. Te grzałki nie są zle ale za duzo chmury za mało smaku moim zdaniem.. mogę albo zmienić górę i tu właśnie faworyt to opisywany wcześniej ammit lub kupić bazę rba do big baby. Co byście bardziej polecili ? W montowaniu grzałek mam za sobą pierwsze kroki także jako tako wiem jak skręcić na 0.25 czy 1ohm ale nie mam pojęcia czy z big baby wycisnę lepszy smak z ciut mniej (pusta ?) Chmura . Taki dylemat ammit vs big baby rba . Dziękuję i dobrej nocki !
Awatar użytkownika
By Ariusz
@Loszken, dobrze kombinujesz :D Przywracasz wiarę w człowieka, a to nieczęste tutaj... :D
By Loszken
Miło mi to słyszeć, G-priv jest super zabawką i naprawdę złego słowa o nim nie mogę powiedzieć oprócz tego tylko że jest duży, bo ciężar to nie kłopot. Lubię czuć że coś trzymam w ręku ale schować to to w kieszeń do spodni to schowasz ale wyjąć to już ludzie sie dziwnie patrzą :P
By Loszken
Problem alert ! Już miałem zamawiać ammit ale tu widzę że są dwie wersje jedną na dual a druga single i myślałem nad dualem że względu na możliwość zabawy dwoma grzalkami ale widzę że napełnienie bez wypadnięca pyrexa w dualu graniczy z cudem czy może w nowszych wersjach poprawili już to i można spokojnie nalać lq nie martwiąc się ze szkło wyskoczy z uszczelek i cała zawartość będę miał w najlepszym wypadku na spodniach ?
Awatar użytkownika
By arucard18
Loszken pisze:Problem alert ! Już miałem zamawiać ammit ale tu widzę że są dwie wersje jedną na dual a druga single i myślałem nad dualem że względu na możliwość zabawy dwoma grzalkami ale widzę że napełnienie bez wypadnięca pyrexa w dualu graniczy z cudem czy może w nowszych wersjach poprawili już to i można spokojnie nalać lq nie martwiąc się ze szkło wyskoczy z uszczelek i cała zawartość będę miał w najlepszym wypadku na spodniach ?

Zamawiałem 2 miesiące temu z GB i już był pierścień do nalewania, te bez pierścienia to chyba takie sample i preordery.

Bardzo fajny jest ten dual, ale mi lekko podcieka od dołu. Nie wiem czemu :)
By Loszken
zamówiony dual i pare drutów teraz poczekamy zobaczymy co z tego będzie :P

Tylko teraz jakie zasilanie będzie stylistycznie pasować na jedną batke bo planowane buildy na 0.5-1.5 ohma to nie trzeba mieć prądnicy przy sobie :D
Awatar użytkownika
By arucard18
Loszken pisze:zamówiony dual i pare drutów teraz poczekamy zobaczymy co z tego będzie :P

Tylko teraz jakie zasilanie będzie stylistycznie pasować na jedną batke bo planowane buildy na 0.5-1.5 ohma to nie trzeba mieć prądnicy przy sobie :D

Może Wismec sinuous
By Loszken
Ciekawa propozycja! Nie chcę robić oddzielnego tematu ani offtopu bo nie ten dział raczej ale być może kiedy komuś się przyda bo mod naprawdę ładny i chyba na niego padnie jeszcze w domyśle jest evic primo mini ale muszę zobaczyć czy ammit nie będzie wystawał szerokością, jeszcze w myśl czegoś zgrabniejszego niż g-priv to widziałem ageis 100w to ładnie wygląda ale różne opinie o nim czytałem :/ ale chyba zostanie to co proponpwales kolego ;)
Awatar użytkownika
By Hunka
Loszken pisze:Ciekawa propozycja! Nie chcę robić oddzielnego tematu ani offtopu bo nie ten dział raczej ale być może kiedy komuś się przyda bo mod naprawdę ładny i chyba na niego padnie jeszcze w domyśle jest evic primo mini ale muszę zobaczyć czy ammit nie będzie wystawał szerokością, jeszcze w myśl czegoś zgrabniejszego niż g-priv to widziałem ageis 100w to ładnie wygląda ale różne opinie o nim czytałem :/ ale chyba zostanie to co proponpwales kolego ;)

Reg.III/1. Z wyjątkiem wyznaczonych działów na forum używamy języka polskiego, nazwa tematu oraz treść zawarta w postach musi być napisana zgodnie z jego zasadami (ortografia, interpunkcja, itd.).
Niedozwolone jest nadużywanie pisania wielkimi literami, oraz powiększoną czcionką.
Awatar użytkownika
By mister67
Loszken pisze:Ciekawa propozycja! Nie chcę robić oddzielnego tematu ani offtopu bo nie ten dział raczej ale być może kiedy komuś się przyda bo mod naprawdę ładny i chyba na niego padnie jeszcze w domyśle jest evic primo mini ale muszę zobaczyć czy ammit nie będzie wystawał szerokością, jeszcze w myśl czegoś zgrabniejszego niż g-priv to widziałem ageis 100w to ładnie wygląda ale różne opinie o nim czytałem :/ ale chyba zostanie to co proponpwales kolego ;)

Odradzam Wismec Sinuous, miałem okazję pobawić się nim przez kilka dni. Po pierwsze strasznie się palcuje, te plastikowe boczki ładnie wyglądają, za jednym z nich jest ukryty ekran, ale chcesz co chwilę go przecierać, bo ślady zbiera równo ? Po drugie, tak nie do końca jest dopracowana moim zdaniem klapka od baterii, nie wzbudza zaufania. Do Ammita w dualu będzie idealnie pasować primo mini. Niby ten parownik ma średnicę 27 mm ale przy podstawie ma już "tylko" 25 mm, ładnie się zgra z modem.
By Piottrr
Witam,

chciał bym się dowiedzieć czy do każdego ammita na 2 grzałki dostajemy taką hmm "zaślepkę" pozwalającą zamontować tylko jedną grzałkę ?czy to jakieś "akcesorium" dodatkowe?
Obrazek

PS: ktoś użytkował z modem Smok AL85?

Pozdrawiam
By Piottrr
Witam,

zaznaczam że czytałem topic( powyżej są podane setupy na 1 grzałkę ) . Kompletnie jeszcze nie oagrniam tych drutów a planuje kupic ammita przy okazji wycieczki do innego kraju. A więc: jaki drut pod singel/dual dla około 25-30 W ?
GEEKVAPE A1 FUSED CLAPTON WIRE 24GA*2+32GA?
GeekVape A1 Caterpillar Track Wire 28GA*4+30GA?
zakupy będe robił w sklepie na edy(...) więc może coś z oferty ?

Dziękuje i pozdrawiam
Awatar użytkownika
By miblah
25-35W - GEEKVAPE N80 FUSED CLAPTON WIRE 30GA*3+38GA - single 3.5 mm i 5 zwojów *CZAJNICZEK*
By Piottrr
miblah pisze:25-35W - GEEKVAPE N80 FUSED CLAPTON WIRE 30GA*3+38GA - single 3.5 mm i 5 zwojów *CZAJNICZEK*

Dzięki, zamówione
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12

Siema. Potrzebuje jak najszybszej pomocy, gdyż nie[…]

Trzy bałwanki czyli 888 dni w chmurach

*DANCE* *DANCE* *DANCE* http://s11.po[…]

Ale ja głupi, ale głupi :( O mało co przegapiłbym […]