EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By rocket128
#1804544
Witam,
Szukam jakiejś alternatywy dla grzałek od joyetecha do mojego ego. Widziałem już sporo takich tematów lecz żadnych konkretów.

Najlepiej vapuje mi się na grzałce 0,6 i taką chciałbym też uzyskać. Próbowałem stworzyć własne grzałki na tutorialach, ale jeszcze żadna mi nie wyszła i w każdej nie leci po prostu dym.
Dowiedziałem się o istnieniu bazy RBA, jednak podobno w niej otwory dzięki którym zapewnia się transport liquidu na grzałkę są w niej dość wysoko, więc nie wiem czy to aby na pewno dobra alternatywa.
Z kolei przeczytałem też o jakiś nowych cubisach typu NotchCoil, ale po 1 nie wiem czy pasował by do aio a po 2gie, jak wspominałem najbardziej pasuje mi 0,6 i do tego dążę.
Czekam na wasze porady gdyż wydawanie 10zł co 4 dni średni mi się kalkuluje i podoba.
pozdrawiam
By Krasnal45
#1804556
Skoro go lubisz, to nie rozumiem narzekań. Grzałki 0.6 oma to najlepsze grzałki do niego do wapowania zarówno MTL jak i DL. Nie ma lepszej alternatywy.
A co się dzieje, że co cztery dni wymieniasz. U mojej małżowiny spokojnie półtora, do dwóch tygodni. Przy udanych egzemplarzach i dłużej. Poza tym, nie musisz kupować ich w ESW, w e-dymie są po 7.5zł. Taniej tego sprzętu niestety eksploatować się nie da. Tak jak @Tymon78 wyżej napisał, pomyśl nad dokupieniem sprzętu na samodzielne kręcenie grzałek. O wiele taniej, o wiele lepiej, a i satysfakcja jest...
Jeden E-papieros to trochę mało, a cztery miesiące.... hmm....to nie jest sprzęt wieczny. Przez większość z nas używany raczej jako rezerwowy.
By Krasnal45
#1804559
Nie zbierają niestety zbyt pochlebnych recenzji, poza tym, zdaje się dość mocno zmniejszają pojemność zbiornika. Dokładnie Ci nie powiem, bo nie używam takich wynalazków. To są tylko namiastki do sprzętu RBA, IMO nie warte uwagi.
Awatar użytkownika
By jackas50
#1804562
Mnie baza RBA nie przypasowała,nie powiem,że nie działała...działała,ale w sumie gorzej niż grzałki fabryczne,dawałem drut SS316L,potem kantal A1,kombinowałem z różnymi średnicami grzałek i liczbą zwojów,tylko ciągle to nie było"to".Co prawda porzuciłem eksperymentowanie z nią na AiO i próbowałem na Cubisie 3.5ml,na nim sprawdzała się jako horyzontalna z przedłużonym kominem z zestawu.
Awatar użytkownika
By e_sat
#1804791
Baza AIO czy Cubisa, to jedno wielkie nieporozumienie !!! Sam kręcę grzałki do wielu parowników, ale tutaj uległem i gdzieś rzuciłem w kąt, do jakiegoś pudełka, ten wynalazek....
Awatar użytkownika
By jackas50
#1804795
e_sat pisze:Baza AIO czy Cubisa, to jedno wielkie nieporozumienie !!! Sam kręcę grzałki do wielu parowników, ale tutaj uległem i gdzieś rzuciłem w kąt, do jakiegoś pudełka, ten wynalazek....

Moja tak samo leży w szufladzie...ale co dziwne nawet na najgorszej "cubisowej"fabrycznej jest lepiej,niż na RBA.Regeneracja zużytych fabrycznych może ładnie wygląda na YT,ale zawsze jest kłopot z dobraniem prawidłowej ilości nośnika...albo zalewa,albo"cugu" nie ma :lol:
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.