EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
Awatar użytkownika
By XinZhao
#1133980
Czy ktoś się orientuje czy liquid o smaku miodu jest gdzieś do kupienia?
Puszczając wodze fantazji wyobraziłem sobie mieszankę black tea z miodem i cytryną. Byłoby na zimę w sam raz :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Awatar użytkownika
By emes
#1134009
XinZhao pisze:Czy ktoś się orientuje czy liquid o smaku miodu jest gdzieś do kupienia?
Puszczając wodze fantazji wyobraziłem sobie mieszankę black tea z miodem i cytryną. Byłoby na zimę w sam raz :)


Kupujesz czystą bazę PG/VG. Do tego proponuję aromaty TPA - earl grey, Atmos Lab - miód, a cytrynkę (sweet lemon) z Extreme flavors. Dawkowanie wg własnego uznania, jednak nie polecane jest dodawanie więcej aromatu jak 3%. To wszystko do kupienia jest w e-plyny.pl
Możesz jeszcze podejrzeć różne wynalazki w innym dziale laboratorium-chemiczne-f174.html
Awatar użytkownika
By PucH2
#1134014
Miodek to cienki smak w rozumieniu tym że bardzo słabo odczuwalny. Nawet sam aromat podany na dripa ciężko wyczuć. Z tego też samego względu mieszanki z innymi aromatami wypadają bardzo blado. Mimo tak mało wyczuwalnego smaku to bardzo ciekawy liqid wychodzi i nie męczący.
By Iunae_Milt
#1134089
Też lubię miód w parowniku :)
Najbardziej aromatyczne z liquidów są Honey od Peleona i ZigZag od Evapera, Honeymoon AtmosLab się przy nich chowa w cukierkowym cieniu.
Awatar użytkownika
By XinZhao
#1135534
Jeżeli się zabiorę za zrobienie samodzielne takiego liquidu to pewnie dopiero za kilka miesięcy. Wymarzyłem sobie ten smak jako fajną propozycję na zimę (ew. jeszcze dodać trochę aromatu rumu al nie wiem czy nie będzie to już przesada).
By Given
#1135955
XinZhao pisze:Jeżeli się zabiorę za zrobienie samodzielne takiego liquidu to pewnie dopiero za kilka miesięcy. Wymarzyłem sobie ten smak jako fajną propozycję na zimę (ew. jeszcze dodać trochę aromatu rumu al nie wiem czy nie będzie to już przesada).



Zawsze warto spróbować dodać jeszcze tego rumu, bo może wyjść naprawdę ciekawy liquid 8) Gdyby nie eksperymenty na różnych mieszankach, nie byłoby pewnie wielu dobrych przepisów.
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1136657
Inawery Sharp Taste ma zapach miodu. Ale nie wiem jak smakuje, bo mnie sam zapach odrzuca.
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1136661
okrzemek pisze:Chmurki z miodowych aromatów TPA pachną bąkiem. Uwaga.

:lol:

Czyżbyś miał za mały airhole w sprzęcie? :twisted:
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1136865
okrzemek pisze:Po czym wnosisz? :)

Że musisz się nieźle napinać, żeby mieć dobry cug, no a przy tym wiadomo, można pryknąć :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1137011
okrzemek pisze:Dziwne masz doświadczenia :lol:

Ja? Przecież to nie mi liquidy pachną bąkiem :lol:
Awatar użytkownika
By okrzemek
#1137024
Nie liquidy tylko chmura. Mam zakaz kopcenia w pracy i w domu czegokolwiek co zawiera Black Honey Tobacco i Honey z TPA.

W sumie po co się odzywałem :(
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1137027
okrzemek pisze:Nie liquidy tylko chmura. Mam zakaz kopcenia w pracy i w domu czegokolwiek co zawiera Black Honey Tobacco i Honey z TPA.

W sumie po co się odzywałem :(

Spoko, ze mną już tak jest :mrgreen: :beer: :beer: :beer:
Żarciki takie gupie ;)
Awatar użytkownika
By Sałatka
#1137103
Miałam kiedyś miód od eBulla. Nie był zły, ale niczego nie urywał.
Miałam też miód od Vincent dans les vapes, sieć FreeSmoking prowadzi sprzedaż tych liquidów. Zalatuje minimalnie anyżem, ale do mieszania z herbatą jest idealny :)
Awatar użytkownika
By PucH2
#1137106
okrzemek pisze:Chmurki z miodowych aromatów TPA pachną bąkiem. Uwaga.

:lol:

To też taka odmiana miodu jest :lol: .
By drakko
#1137137
No właśnie a czym ma pachnieć jeżeli ten miód od tpa właśnie bąki zbierały? Przecież to logiczne że bąkiem. Dobrze że nie bzyczy :)
Awatar użytkownika
By marek000
#1137139
Dobry bąk też potrafi dać kopa :)
Awatar użytkownika
By PucH2
#1137140
Wątek jest o delikatnych podniebieniach. Może coś od trzmiela zaproponujecie?
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1137156
Tianski pisze:miód z BVS, doopy nie urywa

cierpliwości :mrgreen:
Awatar użytkownika
By TommyBlack
#1137163
Ależ macie problemy, egzystencjonalno-gastryczne?
Prawdziwi faceci nie jedzą miodu.
Prawdziwi faceci żują pszczoły.
Johnny żuł nawet kiedyś trzmiela...
:wink: :-P
Awatar użytkownika
By Hunka
#1137167
Phi, prawdziwe kobiety też nie jedzą miodu.
Prawdziwe kobiety konsumują krupnik na miodzie.
I zakąszają meshem.
Awatar użytkownika
By e36ace
#1142581
właśnie kupiłem sobie liquid Provog miód z melonem jak na razie smaczy dobrze zobaczymy jak szybko się znudzi
Awatar użytkownika
By 2dest86
#1803674
odkopię - pink fury - samogon - owocowy jednak u mnie na 1 miejscu przebija właśnie miodkiem
By tomaszchw
#1804645
W żadnym wypadku, skąd ten miód mogłeś wziąć to nie mam pojęcia - na czym to paliłeś?
Awatar użytkownika
By Eilchner
#1804670
tomaszchw pisze:W żadnym wypadku, skąd ten miód mogłeś wziąć to nie mam pojęcia - na czym to paliłeś?

Na otwartym ogniu... :roll:
Jak paliłeś to może faktycznie nie czuć.
Awatar użytkownika
By 2dest86
#1804674
Wapowane na volish v4 ale teraz już wiem że smak miodu zpowodowany był chyba złym przechowywaniem (dostałem go), kupiłem drugi taki sam i tutaj miodu nie czuje :(
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.