EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Johndobry
#1804563
Witam, mam problem z ww. Atomizerem. Otóż jakiej grzały nie zakręcę po paru chwilach na modzie (smok alien 220v) wariuje odczyt oporowości. Przykład :

Zakładam grzałę, wykrywa 0,32ohm. Palę sobie i za 15 min pyta o potwierdzenie oporu ponad 2 ohm. Za chwilę wyskakuje komunikat "short atomizer" ale "don"t abuse protectors". I potem wogóle kosmos jakiś "too much ohm. 4750rm".

Jakiś pomysł co jest nie tak?
Awatar użytkownika
By edek45
#1804564
Słabo przykręcona grzałka ewentualnie rąbnięta elektronika w modzie.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1804565
Więcej płynu bo ma suchoty parownik. Ustaw Waty i przejdzie. Walcz z brudem na gwintach.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1804566
Przypuszczam że Smok Tobie wariuje ( ten typ zasilania, nie ma dobrej renomy ) natomiast atomizer Combo z reguły jest w porządku. Stawiam że coś nie tak jest z zasilaniem. Możesz jeszcze ewentualnie spróbować mocniej dokręcić grzałki.
By Johndobry
#1804567
Dokręciłem i załapało teraz 0,302ohm zobaczymy na jak długo
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1804568
Widzisz, trzeba mieć trochę więcej siły w paluszkach :D
Awatar użytkownika
By PucH2
#1804569
Niestety nie przejdzie, wcześniej czy później się pojawią komunikaty ponownie.
By Krasnal45
#1804572
A gdzie @PucH2 pisał coś o wacie? :mrgreen:
Ot, kłania się umiejętność czytania ze zrozumieniem.
By Johndobry
#1804573
No ale jak o Watt chodzi to vapuje na 75w więc do skraju możliwości smoka jeszcze hoho :)
Awatar użytkownika
By pok14
#1804575
Kolejny smok wybiera się do krainy wiecznych łowów. :cry:
Uczcijmy jego pamięć minutą ciszy.
Spieszmy się vapowac na Smokach........tak szybko odchodzą.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1804576
Co koledzy piszą to podstawa. Wychodzę z założenia że czytelnik tego forum podstawy ma opanowane, i szuka przyczyny niedogodności jaką zauważył. W trybie kontroli temperatury opisane komunikaty występują z naprawdę błahych powodów.
By Krasnal45
#1804577
Johndobry pisze:No ale jak o Watt chodzi to vapuje na 75w więc do skraju możliwości smoka jeszcze hoho :)

To rozumiem, że moją beemką muszę po mieście jeździć 200km/h bo tyle jej fabryka dała???
Awatar użytkownika
By PucH2
#1804579
75 Wat i Smok, to zawsze kończy się wymianą konektora.
By Johndobry
#1804580
Używam trybu Watt mode 75w paliłem tak 2 mce na tym zestawie (smok alien + combo rdta) i nie miałem takiego problemu...

Póki co nie wariuje zobaczymy jak dalej będzie.
By Krasnal45
#1804581
Nie pal. Chmurz, wapuj..... w EIN nic się nie pali.
By Krasnal45
#1804583
Nie. To nie jest "jak zwał, tak zwał". Wodę w czajniku palisz, czy może jednak gotujesz?
By Johndobry
#1804584
Zdarza się przypalić czajnik ;)

Idąc tym tropem wodę w czajniku chmurzysz?
By Krasnal45
#1804585
W pewnym sensie tak. Gotująca się woda paruje. Wytwarza się chmura, która z dymem (z ognia) nie ma nic wspólnego :wink:
By Johndobry
#1804586
Kończąc zbędny offtopic jak narazie podziałało dokręcenie mocniej grzałek. Przerobiłem waśnie cały baniak i nic smok nie wariuje więc jestem dobrej myśli.

Jak jeszcze raz wyskoczy błąd to przeczyszcze całego decka i styki w sumie to dawno tego nie robiłem.

Dziękuje za pomoc.
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1804590
PucH2 pisze:75 Wat i Smok, to zawsze kończy się wymianą konektora.

albo ręki...
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.