EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By Archanioł
#1804279
Witam. Mam problem z przyciskami w boxie. Przycisk minus reaguje, ale jest tak jakby wciśnięty, dlatego zmieniłem rotacje ekranu i jakoś box funkcjonował bez większych problemu poza długotrwałym zmienianiem liczby Watów i tak było po dziś dzień, aż drugi przycisk plus zaczął nadmiernie reagować. Przycisk fire działa bez zarzutów, ale nie dam rady palić, kiedy ciągle przeskakują mi się ustawienia boxa. Przy nadmiernym wciśnięciu guzika plus czasami się uspokaja na chwile, ale jak tylko znów pociągnę zaczyna znów świrować. Co robić? Czy da się go jeszcze naprawić, czy nie ma sensu ?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1804280
Rozkręcić, wymienić microswitche. Nie umiesz to zdemontować i ustawienia robić z aplikacji telefonu.
Awatar użytkownika
By Archanioł
#1804281
A co to są microswitche i jak je zdemontować? Chodzi o te panele pod przyciskami? Rozkręciłem boxa i pod przyciskami dużo syfu jest czy jak przetrę może zadziałać ?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1804282
microswitche = przyciski
Jak przetrzesz może działać albo i nie. Smoki są kapryśne.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1804284
Mniej brutalnie, wylutować. W ostateczności wyciąć. Możesz też delikatnie usunąć tą blaszkę i wydłubać wnętrze. Jak zrobisz to naprawdę delikatnie i usuniesz z wnętrza brud spirytusem, to po złożeniu taki włącznik będzie działał jak nowy.
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2017, 03:53 przez PucH2, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1804286
Archanioł pisze:A jak nie mam lutownicy jak poradzić sobie z tym problemem ?

Odłożyć na półkę i kupić nowy, albo patrz wyżej co napisałem.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.