EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By theknackjump
#1803956
Witam wszystkich.
Zgłaszam się tutaj z problemem który dotyczy h-priva.
otóż wczoraj wszystko ładnie działało można było buchać zmieniać ustawienia itd.
Dzisiaj rano włożyłem akusy do boxa i poszedłem do łazieńki ogarnąć się do pracy.
Przychodze spowrotem aby wziąć sobie bucha ale box nie reaguje.
Mówie hmm nie włącza się to włoże akusy znowu ... Box się włącza SMOK ... H-PRIV ...1.1.1
I po tym ekran jakby przestał reagować.
próbuję wejść w scr żeby może przestawić na ON bo myślałem że mogło tak być że ekran poprostu się przestawił na stealha.
Jednak nie...
Na wyczucie próbuję zaakceptować nowego coila i zwiększyć ewentualnie waty,... Dalej nic.
Macie może jakiś pomysł co zrobić ?
Myślę że to nie wina ekranu bo ekran normalnie działa pokazuje logo i wersje systemu ale potem jakby no nie wiem wyłączał się ?? nie mam pomysłu i proszę o pomoc.
P.S na innych boxach wszystko normalnie działa akusy i tank .
Awatar użytkownika
By PucH2
#1803960
Smoki tak już mają. To efekt postarzania produktu. Spróbuj uaktualnić mu oprogramowanie jak jest. Nie licz że ożyje ale zawsze to szansa jakaś.
By theknackjump
#1803962
No właśnie wiem że smoki już takie są, siedzę w tym już ponad 2 lata i wszystkie boxy które miałem zawsze jakoś udało mi się naprawić elektronike ale w tym momencie nie jestem nawet pewny co w nim padło.
Szukałem aktualki ale jak uruchamiam program to wywala błąd.
Pozostaje jedynie downgrade :/
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.