EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By ZielonyObi13
#1803948
Witam, mam problem z moim Evic aio. Mam go bardzo krótko więc nie zdążyłem się nim w pełni nacieszyć.
Po włączeniu ekran przestawił się do góry nogami, ciagle wyskakuje "key lock " oraz "key unlock" nie da się w ogóle z niego korzystać.
Macie jakieś propozycje ?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1803955
Ale prawdziwe. Tam znajdziesz odpowiedzi co poprzestawiałeś że tak masz jak masz.
By skobolev
#1834731
Witam,

Zalogowałem się tutaj w sumie tylko dlatego, bo sam mam taki sam problem i może google zaindeksuje moją odpowiedź, co może pomóc innym w wyborze e-papierosa.
Wygląda na to, że ten model Evic Aio ma po prostu wadę fabryczną.
Do tej pory używałem inny model Joytecha (nie pamiętam nazwy, podobny do Aio tylko miał jakąś grę zainstalowaną z ptakiem, co miał omijać jakieś słupki) i nie było problemu.
Po dość długim użytkowaniu rozpadł się i kupiłem model Aio.

Tenże po 2 tygodniach zepsuł się w identyczny jak opisany powyżej sposób. Jeden z przycisków na dole na stałe jest "wciśnięty". Nie fizycznie, po prostu coś wewnątrz zwiera elektronikę.
Do odblokowania ekranu wystarczy wcisnąć drugi z dolnych przycisków - wtedy moc przestawia się w dół (czasem w górę) na maksimum i nie da się jej zmienić.

Oddałem sprzęt na gwarancji, po dwóch tygodniach był zwrot gotówki. Wziąłem dokładnie taki sam model i po 3 dniach w tym kolejnym stało się dokładnie to samo.

Moje podejrzenia są takie, że zbiorniczek przecieka i elektronika zalewana jest płynem - wewnątrz obudowy pod klapką na magnes zauważyłem ślady płynu w obu przypadkach.

No to tyle... Szkoda, bo sam papieros poza tym jest bardzo wygodny w używaniu :(

*** edit ***
jeśli komukolwiek zdarzy się taki problem - czasowym rozwiązaniem jest położenie papierosa na boku (serio...) tak, aby płyn wewnątrz spłynął sobie gdzieś. W obu przypadkach takie doraźne rozwiązanie pomaga. I najlepiej od razu oddać na gwarancji do sklepu (czy rękojmi, obojętne).
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.