EPF
By Dreduu
#1803532
Sam już nie wiem co wybrać, im więcej czytam tematów tym większy mam mętlik w głowie... Mam praktycznie nowego smok tfv4 mini i nie używam go bo tak strzelał mi wrzątkiem w jamę ustną, że masakra, a każdy zachwalał i zachwycał się nad tym parownikiem... Tu może być tak samo, może po prostu jeszcze raz spróbuję kupić grzałki do tego smoka tfv4 mini i zobaczę bo mam już tyle tych parowników które mi nie podpasowały że masakra, obecnie używam tylko origen i kajtka a to jest męczące poza domem, potrzebuję jakiegoś parowniczka z gotowymi grzałkami który nie cieknie i daje w miarę dobrą chmurę...
By zwii
#1803711
Strzelanie to zapewne efekt słabej jakosci liqudiu z wodą...

Wypaliłem ponad 5 gotowych grzałek na TFV4 i nie uświadczyłem strzelania a paliłem na VPG bazach 70/30.
By Dreduu
#1803816
No nie wiem, ten sam lq na ori czy kajtku daje sobie radę idealnie, a przecież ori to dripper więc na nim powinno strzelać najprędzej... Jak gdzieś uda mi się dorwać grzałki do tego tfv4 mini to dam mu jeszcze jedną szansę. Ale nadal zastanawiam się nad tym cubis bo konstrukcja świetna i mnogość dostępnych grzałek

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By 2dest86
#1808142
Czy ktoś miał może dla porównania i umie mi odpowiedzieć na pytanie czy lepiej będzie mieć Joyetech Cubis czy może Aspire Triton Mini ?
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.