EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Sevi12
#1803568
Witam mam pewien problem i w sumie nwm już jak go naprawić i co może być przyczyną bo niezbyt się znam na e papierosach. Mój problem zaczął się od momentu jak mój iStick Pico z atomizerem Tornado Nano(Jeśli to ważne) spadł z biurka(w sumie krzesła bo na nim sie pierw zatrzymał e papieros i poleciał dalej) od tego momentu gdy mój mod nie jest podłączony do ładowania wgl nie reaguje i nie działa, ale gdy jest podłączony to działa PRAWIE normalnie ponieważ jeśli nie ma przykręconego atomizera lub sama podstawka atomizera jest przykręcona działa normalnie mogę zmienić W itp. Natomiast prawdziwy cyrk zaczyna się gdy dokręcam grzałkę to mod co sekunde włączona się i wyłącza cały czas jest "atomizer low" z grzałką lub bez grzałki. Próbowałem już czyszczenia gwintu podstawki atomizera wyciąganiu akumulatora i też czyszczeniu go jednak problem cały czas jest. Dodam ze próbowałem dawać inne grzałki i problem nadal występuje. Nie wiem kompletnie co mam już zrobić może ktoś z was ma pomysł :V
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1803569
Upadł i się uszkodził. Zdarza się. Jak się nie znasz, to sam sobie nie naprawisz. Kupuj nowego.
By Sevi12
#1803570
To skoro mam kupić nowego to równie dobrze nic nie mam do stracenia w naprawieniu tego więc dlaczego mam po prostu odpuścić nie próbując?
By Sevi12
#1803572
No to jakbym wiedział jak próbować i co robić to bym nie pisał tutaj logiczne chyba? Moje pytanie jest jak można to spróbować naprawić a nie żebyś mi pozwalał naprawiać
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1803573
Sevi12 pisze:No to jakbym wiedział jak próbować i co robić to bym nie pisał tutaj logiczne chyba? Moje pytanie jest jak można to spróbować naprawić a nie żebyś mi pozwalał naprawiać


Skoro zadałeś pytanie, to czekaj cierpliwie na odpowiedź, która Ci pomoże.

@Sevi12
Po krótkim przemyśleniu myślę, że być może uwalił Ci się przewód od plusa ogniwa. Rozkręć moda i zobacz.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.