EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By MadaraUchiha
#1803264
Witam ostatnio zauważyłem że gdy ustawię moc powyżej 70W to nie daje w ogóle napięcia na grzałkę czas jest odliczany da się jakoś rozwiązać ten problem samemu czy muszę oddać boxa na gwarancję ? Grzałkę posiadam V8 T8 0.15 ohm
Awatar użytkownika
By PucH2
#1803269
Ta grzałka nie od tego smoka ale jak najbardziej możesz na gwarancje oddać. Zawsze istnieje możliwość że trafisz mniej inteligentnego co tego nie zauważy jak Ty.
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1803271
MadaraUchiha pisze:W takim razie mniej inteligentni ludzie są w sklepie gdzie kupowałem tą grzałkę zapewniając że będzie dobrze choć wcześniej grzała na każdych ustawieniach


Widocznie.
Awatar użytkownika
By erbis
#1803276
MadaraUchiha pisze:Witam ostatnio zauważyłem że gdy ustawię moc powyżej 70W to nie daje w ogóle napięcia na grzałkę czas jest odliczany da się jakoś rozwiązać ten problem samemu czy muszę oddać boxa na gwarancję ? Grzałkę posiadam V8 T8 0.15 ohm

A parownik jaki masz?
By MadaraUchiha
#1803286
erbis pisze:
MadaraUchiha pisze:Witam ostatnio zauważyłem że gdy ustawię moc powyżej 70W to nie daje w ogóle napięcia na grzałkę czas jest odliczany da się jakoś rozwiązać ten problem samemu czy muszę oddać boxa na gwarancję ? Grzałkę posiadam V8 T8 0.15 ohm

A parownik jaki masz?


Brit Beast Tank

Może to być z winy grzałki ? poprzednią też miałem T8 i tego problemu nie było
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1803295
Dobra, posprzątane, lód dla kolegi gotowy do użycia a teraz: pomagamy, nie obijamy już nikogo więcej.
Niedziela jest Panowie.
Reanimować moderacyjnie dziś nikogo nie będziemy.
Niedzielny luz. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1803296
DorotaM pisze:pomagamy, nie obijamy już nikogo więcej.


Tyle, że kolega nie pyta :wink: . Chyba nie jest zainteresowany za bardzo:

Krasnal45 pisze:Widać, mod jest bardziej inteligentny od Ciebie i dla Twojego bezpieczeństwa odcina napięcie w odpowiednim momencie....
To nie jest usterka.
By MadaraUchiha
#1803297
Od mocy 72,5W nie grzeje wcale gdy ustawię strength na minimum zaczyna grzać ale tylko do drugiej sekundy na poprzedniej grzałce jak ustawiłem to grzał jak należy właśnie nie wiem czy to wina boxa czy grzałki bo z boxem muszę kawałek jechać by dać na gwarancje ale wtedy nie miał bym czym wapować i chciałem się dowiedzieć czy po prostu byłbym w stanie jakoś ten problem rozwiązać bez oddawania go ponieważ problem nastąpił po zmianie grzałki, rozebrałem tez parownik wszystko dokładnie wyczyściłem poprzednią grzałkę tez miałem T8
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1803303
Kupiłeś taką samą grzałkę jak poprzednia? Jesteś tego pewien?

Z tego co widzę do tego zestawu dołączane są:
1 x V8 Baby-Q2 0.4ohm Dual Core
1 x V8 Baby-Q2 0.4ohm Dual Core

Kup więc zalecaną. A... i niekoniecznie trzeba ją ustawiać na max jej możliwości, jej i boxa. :wink:
By MadaraUchiha
#1803307
DorotaM pisze:Kupiłeś taką samą grzałkę jak poprzednia? Jesteś tego pewien?

Z tego co widzę do tego zestawu dołączane są:
1 x V8 Baby-Q2 0.4ohm Dual Core
1 x V8 Baby-Q2 0.4ohm Dual Core

Kup więc zalecaną. A... i niekoniecznie trzeba ją ustawiać na max jej możliwości, jej i boxa. :wink:


Te dwie z zestawu już zużyłem :) kupiłem w innym sklepie dwie nie mieli akurat tych co w zestawie miałem powiedzieli że T8 będzie pasowała do tego modelu i będzie działać jak należy widocznie zbytniej wiedzy w tym sklepie nie mają więc już tam nie zajrzę
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1803309
MadaraUchiha pisze: powiedzieli że T8 będzie pasowała do tego modelu i będzie działać jak należy widocznie zbytniej wiedzy w tym sklepie nie mają więc już tam nie zajrzę


No i cóż dodać, dobra decyzja.
A teraz: kup grzałkę dedykowaną i ciesz się swoim zestawem. :wink:
By MadaraUchiha
#1803313
DorotaM pisze:
MadaraUchiha pisze: powiedzieli że T8 będzie pasowała do tego modelu i będzie działać jak należy widocznie zbytniej wiedzy w tym sklepie nie mają więc już tam nie zajrzę


No i cóż dodać, dobra decyzja.
A teraz: kup grzałkę dedykowaną i ciesz się swoim zestawem. :wink:


Akurat powoli zaczyna się już wykańczać :D wiem, że nie muszę grzać na full mocy ale po prostu nie lubię jak coś nie działa jak należy :D

Dziękuję za poświęcenie uwagi i Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1803314
Cienkie masz zasilanie, kupne grzałki to loteria zaś sam Smok to kupa jakich mało....
Dajesz na full - kolejny Smok zdechnie....
Happy endu tu nie widzę, mimo niedzieli.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.