EPF
By Qaay
#1801840
Obrazek

Witam

Box zakupiony na początku czerwca 2017 roku.

Specyfikacja:
zasilanie: 1x 18650
moc: 10-80w
wymiary: 78x41x27
TC: Tak (ss,ni,ti)

Ostatnio pojawiło się kilka recenzji na YT:
[/youtube]


Moja opinia:
Generalnie box ma 2 wady główne:
1. Pomimo dosyć sporej szerokości 27mm, każdy atomizer o większej średnicy niż 24mm będzie wystawał poza krawędź - urządzenie jest asymetryczne ale nie mam pojęcia dlaczego położenie gniazda 510 nie zostało wyśrodkowane tak by 25mm czajniki licowały z krawędzią.
2. Powłoka... to absolutna katastrofa. Użytkuję tego moda od początku czerwca a pierwsze problemy pojawiły się w połowie lipca. Farba strukturalna na pokrywce baterii schodzi. Lakier bezbarwny na body się starł i łatwo zauważyć połacie oksydowanego cynku.

http://imgur.com/a/rHstx

====================================================================================================================

Urządzenie działa bez zarzutu, świetnie leży w dłoni i gdy było jeszcze nowe to na prawdę imponowało jakością wykonania i oryginalną stylistyką - niestety ze względu na niską jakość powłok, która wyszła z czasem odradzam jego zakup - chyba że ktoś oczywiście chce posiadać w swojej kolekcji taką ciekawostkę ornitologiczną .
Awatar użytkownika
By e_sat
#1801841
Qaay pisze:====================================================================================================================

Urządzenie działa bez zarzutu, świetnie leży w dłoni i gdy było jeszcze nowe to na prawdę imponowało jakością wykonania i oryginalną stylistyką - niestety ze względu na niską jakość powłok, która wyszła z czasem odradzam jego zakup - chyba że ktoś oczywiście chce posiadać w swojej kolekcji taką ciekawostkę ornitologiczną .


Wytłumacz mi twoją konkluzję w tym temacie...Dlaczego ciekawostkę ornitologiczną? :roll:
By Qaay
#1801848
e_sat pisze:
Wytłumacz mi twoją konkluzję w tym temacie...Dlaczego ciekawostkę ornitologiczną? :roll:


Ah sorki :mrgreen: "Ciekawostka ornitologiczna" to ciekawostka która nie interesuje nikogo oprócz hobbystów/fanatyków.
By Rafcio90
#1914437
Siema posiadam od paru dni tego moda z tym że nie działa wyświetlacz... wspomne tylko że mod całkowice nowy....
Macie moze jakies propozycje co jest grane włożyłem do niego akumulator 3.7V 2600MAH 18650

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

Hej. Potrzebuje pomocy. Byłem użytkownikiem Draga […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.