EPF
Awatar użytkownika
By janekbossko
#1795341
Nowy parownik od Wotofo z wkładem własnym Suck My Mod :mrgreen:

Main Features:
● Capacity: 4ml
● Special single coil design for easy building
● Easy top filling
● Air holes under the coil, making great flavor taste
● Material: stainless steel and glass
● Thread: 510
● Diameter: 24mm

Mały, wygodny i śliczny atomizer. Troll na jedną grzałkę. Ja po pozytywnych doznaniach smakowych i uzytkowych z Serpentem nabyłem najnowszą wersję.
Plusy:
- bajecznie prosty montaż grzałki
- układanie waty to nie jest zegarmistrzowska robota, wąsy w otwory i jazda
- brak pocenia czy wycieków
- malutki jak na swoja pojemność
- świetna baza single, nie ma znaczenia jak kręciliśmy grzałkę - 4 miejsca montowania drutu
- smakuje cudownie
- baza do 4 mm na grzałkę

Minusy:
- z uwagi na budowę bazy około 1.5 ml liquidu jest już problematyczne do zerowania (można przechylać atomizer i jakoś to obejśc lub kontrola temperatury)
- nie wyświetla godziny, nie mówi damskim głosem

Obrazek
Awatar użytkownika
By Freshprince
#1801240
Testuje go od tygodnia i jestem zachwycony.
Moim zdaniem godny następca Serpenta Mini :)
Awatar użytkownika
By janekbossko
#1801250
Prawda to. Łatwość montażu grzałek też jest świetna.
Jedyny minus że się troszkę poci


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Donayo
#1801253
Jako, że w mniejszym i starszym bracie jestem po prostu zakochany, towarzyszy mi jako wyjściowy parownik już z rok, na pewno sprawdzę ten parownik :D
Awatar użytkownika
By Freshprince
#1801389
Polecam. U mnie pocenia nie ma. Jakie grzałki zakładacie ? Ja póki co na fabrycznej jadę i jest pięknie :)
Awatar użytkownika
By kwach84
#1807141
Z racji posiadania mniejszego brata , skusiłem się i na ten. Montaż grzałki bajecznie prosty, można wsadzić naprawdę fajny setup czego brakowało w małym serpencie , no i najważniejsze jak dla mnie smak. Ten parownik oddaje go naprawdę super jak na DTL iz racji tego że nie mogę go polecić, powiem iż osoby które go zakupią nie zawiodą się. Ja mam założonego aliena 0,38 40w i bomba
Awatar użytkownika
By Donayo
#1807148
Mam i ja.
I powiem wprost, zakochałem się od pierwszego bucha, a w zasadzie zamontowania grzałki :D
W moich subiektywnych odczuciach nawet lekko przewyższa mniejszego i starszego brata jeśli chodzi o oddawanie smaku.
Montaż grzałki i waty jest bajecznie prosty.
Na grzałkach od Wotofo spokojnie daje radę i nawet na 35W zarówno smak jak i chmura są dla mnie odpowiednie.
Wiedziałem, że na Wotofo w kooperacji z SMM się nie zawiodę :D
Jedyny minus jak dla mnie to ogromna wręcz pojemność bazy jeśli chodzi o liquid, więc trzeba go od czasu do czasu przechylić, żeby upewnić się, że coś tam jeszcze zostało.
A po przechyleniu okazuje się, że jest tam jeszcze bardzo dużo lq :D
By fikaf
#1807689
Wotofo nie zasypia gruszek popiele. Po jakże udanym debiucie serpent mini, który podbił serca waperów z całego globu, do gry wkracza jego młodszy krewniak, owoc świetnej roboty w wykonaniu teamu Wotofo i SMM. Fantastyczny dizajn, przemyślane rozwiązania konstrukcyjne, genialne oddawanie smaku, tak pokrótce można scharakteryzować ten parownik. Zaawansowanie obsługi na poziomie ameby sprawia, iż można atomizer ten polubić. Ten w zamian odwdzięczy się tym, co potrafi najlepiej, zabierając twoje kubki smakowe w pełną ekscytacji, radosną i intensywną podróż po symfonii doznań, której nikt nie jest w stanie się oprzeć. Gwoli podsumowania słowa suck my mod same na usta się cisną.
By pdmax
#1816344
Nabylem i Potwierdzam Prosty bezproblemowy w użytkowaniu i obsłudze .Smak 10/10 ale i paliwo zerny :)
Awatar użytkownika
By e_sat
#1816434
Jako, że jestem mało zaznajomiony z takimi spiralami grzałek ( po prostu nie interesują mnie ), czy można wykonać zwykły setup na takim tanku, grzałka z Kanthala D czy A ? 5 - 6 zwojów zwykłej grzałki i zasilać to dajmy na to 12- 15W na jakimkolwiek zasilaniu? Chodzi mi tylko o prostotę wykonania grzałki na tym parowniku i o rozkoszowanie się tak jak wy smakiem....Czy to jest tylko parownik dla claptonów tudzież innych jugernautów :) ?

A pingwinek zapomniał gdzie jest edycja? :wink:
D.


pdmax pisze:Nabylem i Potwierdzam Prosty bezproblemowy w użytkowaniu i obsłudze .Smak 10/10 ale i paliwo zerny :)


Paliwo zero?? Czy paliwożerny? :lol:
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1816450
Przy takim cugu, obawiam się, że nie ma najmniejszego sensu pakować proste druty....
By fikaf
#1816636
e_sat pisze:Jako, że jestem mało zaznajomiony z takimi spiralami grzałek ( po prostu nie interesują mnie ), czy można wykonać zwykły setup na takim tanku, grzałka z Kanthala D czy A ? 5 - 6 zwojów zwykłej grzałki i zasilać to dajmy na to 12- 15W na jakimkolwiek zasilaniu? Chodzi mi tylko o prostotę wykonania grzałki na tym parowniku i o rozkoszowanie się tak jak wy smakiem....Czy to jest tylko parownik dla claptonów tudzież innych jugernautów?


To troszkę tak, jakbyś nabył Teslę, tylko na dojazdy do kościoła. :D
Awatar użytkownika
By jackas50
#1816646
A ja solidaryzuję się z e_sat,miałem założone claptony do parowników z większym przeciągiem i wrócilem do pojedynczych z K1A,SS i ostatnio z TA1.Lubie jak grzałka startuje od razu,a nie po chwili.A wrzucenie claptona i prehead`u skutkuje strzałem na początku.Zresztą to sprawa indywidualna,co użytkownik to inne preferencje i "drutowe" i zastosowanej mocy do ich nagrzania.
Awatar użytkownika
By miaziol
#1816647
Guzik prawda dobrze ustawiony preheat nie daje strzała. Do tego strzały owszem są ale jak się skopie ułożenie waty.
By CodeineDreams
#1816657
jackas50 bo większość kupnych chińskich grzałek bardziej nadaje się jako zbrojenie do konstrukcji betonowych niż do parownika. Można zrobić zaawansowaną grzałkę na mikro rdzeniach która będzie startować błyskawicznie i nie będzie potrzebowała do tego 60W tylko 25W, przy okazji odwdzięczając się bardziej złożonym smakiem (chociaż niektóre aromaty bardziej mi smakują na prostych drutach). Jak się wsadzi brechę z owijką taką jak niektórzy stosują jako rdzenie, to nic dziwnego, że rozgrzewa się w tempie prodiża :)
Awatar użytkownika
By jackas50
#1816669
@ CodeineDreams Najgrubsze claptony mam 0.30/0.10,o fabrycznych już zapomniałem.Tylko,że lubię działać w TC,a claptony z SS mi się skończyły :(
By fikaf
#1816884
jackas50 pisze:A ja solidaryzuję się z e_sat,miałem założone claptony do parowników z większym przeciągiem i wrócilem do pojedynczych z K1A,SS i ostatnio z TA1.Lubie jak grzałka startuje od razu,a nie po chwili.A wrzucenie claptona i prehead`u skutkuje strzałem na początku.Zresztą to sprawa indywidualna,co użytkownik to inne preferencje i "drutowe" i zastosowanej mocy do ich nagrzania.

Znajomy do każdego nowego tanka kręci swój sprawdzony prosty setup, aby sprawdzić potencjał .
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1817102
Jakoego nośnika używacie?
Póki co najlepiej smaczy mi na muji, ale po baniaku już transport zaczyna słabnąć
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1817108
Ja używam Native Wicks Platinum i jest dobrze. Smak mam cały czas taki sam, nawet po 10 baniakach i transport też jest dobry :D
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1817904
Wygotowałeś, czy bezpośrednio z opakowania?
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.