EPF
Ładowarki do akumulatorów stosowanych w e-papierosach.
By Krzychu1204
#1775320
Witam.
Posiadam 2x baterie 18650 konkretniej LG HG2 3000mah 3.7v.
Poszukuję do nich ładowarki w przystępnej cenie by nie była za droga, prosta, solidna bez zbędnych gadżetów by w miarę szybko ładowała.
Co jesteście w stanie polecić?
Będę bardzo wdzięczny za wszelkie podpowiedzi.
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1775421
Krzychu1204 pisze:Xstar MC2 będzie dobra do tego akumulatora?
LG HG2 3000mah 3.7v ?


Sam taką posiadam i ładuje aku w ok 6h.
By Math13
#1775572
Ja osobiście używam: LiitoKala Lii - 202 USB Battery Charger. Nie powiem złego słowa na nią.
Obecnie jest na nią promocja na GB. Wychodzi taniej niż wspomniana wcześniej Xtar MC2, a posiada dodatkową, fajną funkcję.
Awatar użytkownika
By Nilmax16
#1775580
Math13 pisze:Ja osobiście używam: LiitoKala Lii - 202 USB Battery Charger. Nie powiem złego słowa na nią.
Obecnie jest na nią promocja na GB. Wychodzi taniej niż wspomniana wcześniej Xtar MC2, a posiada dodatkową, fajną funkcję.

Też ją zamówiłem, ciekawe jak będzie się sprawowała :)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
By Krzychu1204
#1776216
Kurcze, gdybym się nie pośpieszył to zamówiłbym tą LiitoKala Lii - 202, ale zamówiłem już Xstara.
Mam nadzieje, że bedzie sie dobrze sprawowała. Skoro ładuje 6h to nie jest źle, akurat w nocy podłącze i z rana wstane to bedzie full. Dzięki za pomoc Panowie.
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1799627
Ewentualnie xtar vc2 z lcd
Awatar użytkownika
By e_sat
#1799700
Krzychu1204 pisze:Kurcze, gdybym się nie pośpieszył to zamówiłbym tą LiitoKala Lii - 202, ale zamówiłem już Xstara.
Mam nadzieje, że bedzie sie dobrze sprawowała. Skoro ładuje 6h to nie jest źle, akurat w nocy podłącze i z rana wstane to bedzie full. Dzięki za pomoc Panowie.


Oby cię któregoś razu " zbyt natarczywie " nie obudziła :lol:
Awatar użytkownika
By Pesio
#1799716
e_sat pisze:
Krzychu1204 pisze:Kurcze, gdybym się nie pośpieszył to zamówiłbym tą LiitoKala Lii - 202, ale zamówiłem już Xstara.
Mam nadzieje, że bedzie sie dobrze sprawowała. Skoro ładuje 6h to nie jest źle, akurat w nocy podłącze i z rana wstane to bedzie full. Dzięki za pomoc Panowie.


Oby cię któregoś razu " zbyt natarczywie " nie obudziła

Dlaczego natarczywie?

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1800543
e_sat pisze:
Oby cię któregoś razu " zbyt natarczywie " nie obudziła :lol:


Ale że niby co, ma wybuchnąć? Ładowarki mają ok, sam używam MC2 i VC2
Awatar użytkownika
By pol
#1800646
@pHarel2403
Podstawa to czytanie ze zrozumieniem.
Ładowanie nocą można czynić gdy masz nocny dyżur.
Awatar użytkownika
By e_sat
#1800692
Dokładnie pol to miałem na myśli, a że lubię smacznie spać i nie ruszają mnie żadne burze, nawałnice ( śpię twardo jak każdy porządny facet, pochrapuję co nie co ) nie znoszę nagle fajerwerków, a tym bardziej z ładowarki akumulatorków :) Zawsze ładuję aku, wtedy kiedy mam do nich trzeźwy dostęp i mogę jakoś na to zareagować ...
Awatar użytkownika
By Pesio
#1800699
Wiadomo że wychodząc z domu można meteorytem w główkę dostać, tak samo xtar czy inna ładowarka " może natarczywie obudzić" albo wybuchnąć w nocy

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.