EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1758792
Może by tak zmienić nazwę tematu na "iJust22 - wątek kondolencyjny"?
Od prawie stu stron tematu wiadomo, że tu nie ma co naprawiać, jedynie ostatnia podróż do koszalina...
By Piotr Galas
#1759194
Witam. Podczas podłączania ijusta do ładowania dioda czerwona pojawia sie na sekunde, a potem znika. Kupiłem używany i nie wiem czy to wina ładowarki czy poprzedniego właściciela. Bardzo proszę o pomoc
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1759918
matrosbum pisze:Zawsze czekam min. 30 minut po zalaniu, a drugi słoiczek w pogotowiu zawsze pełny, polecam takie rozwiązanie!


A o co tu chodzi? Jeśli mogę zapytać. :roll:
By Szym87
#1759990
W ijuscie 2 grzałke w jeden dzień wykończyć to nie problem, ale czasami trafi się taka co i tydzień wytrzymie

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By CarloSmoke
#1759996
Szym87 pisze:W ijuscie 2 grzałke w jeden dzień wykończyć to nie problem, ale czasami trafi się taka co i tydzień wytrzymie

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Nie potrafisz zadbać o grzalke to zajmij się czymś innym.
By Adikoo1993
#1760337
Witam, a mianowicie mam problem z e-papierosem I just 2, otóż to kiedyś upadł mi na ziemię, i od tamtego momentu przestał działać... Po czasie 2 tygodni nagle sam się "naprawił" i bateria działa, lecz nie widzi atomizera... Wie ktoś może dlaczego ? Jak to naprawić ? :roll:
By Adikoo1993
#1760342
Przed chwilą rozkręciłem atomizer i wykręciłem grzałkę, po czym z powrotem wszystko skręciłem i jak załączyłem baterię przez dosłownie 1 sec atomizer zadziałał
By TheLordixon
#1760692
Cześć, mam problem z moim Ijust 2. Gdy naciskam przycisk to pod nim świeci się jakaś lampka, ale nie działa nic. Grzałke mam wkręconą, bateria naładowana a tu nic nie działa! Jak to mogę naprawić?
By Veripol
#1762835
Witam, mam IJusta2 od tygodnia wapuje i wczoraj pożyczyłem go bratu, który nalał liquid przez ustnik [nie odkręcając go] . Kolega mówi, że po 50 zaciągnięciach się cały zepsuje. Czy to prawda ? Czy może muszę tylko kupić nowy atomizer?
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1762872
Veripol pisze:Witam, mam IJusta2 od tygodnia wapuje i wczoraj pożyczyłem go bratu, który nalał liquid przez ustnik [nie odkręcając go] . Kolega mówi, że po 50 zaciągnięciach się cały zepsuje. Czy to prawda ? Czy może muszę tylko kupić nowy atomizer?


Zaciągnij się 49 razy i sprzedaj go bratu.
By Adzik
#1764711
Sprawa dotyczy IJusta S, ale w sumie to jeden pies.
Mianowicie, ojciec postanowił przerzucić się na e-papierosa. Wszystko fajnie, pięknie aż do dzisiejszego dnia. Bateria rano się rozładowała więc w domu ją trochę podładował. Wiadomo, że na długo to nie wystarczało więc postanowił go ładować w samochodzie. Od tego momentu ten wykwintnie wadliwy produkt postanowił się obrazić i przestać działać. Bateria niby cały czas się ładuje, jednak nie ma żadnej reakcji gdy próbuje z niego palić. Sprawdzałem czy nie jest to wina grzałki, bądź atomizera wkręcając go do siebie - tutaj działa normalnie, oraz wkręciłem swój atomizer do jego - brak reakcji.

Teraz trochę bardziej o zachowaniu samej baterii. Jak wspomniałem wcześniej - ładuje się bez problemu. Przy odkręconym atomizerze pali się również dioda (nie ta czerwona od ładowania, tylko sygnalizacyjna), jednak po wkręceniu przestaje. Nie można go włączyć/wyłączyć.

PS: Ładuje się już od dłuższego czasu, wątpię, że po połowie dnia fajka nie byłaby w stanie naładować się do tego stopnia aby wapować.
By X3nO
#1766127
Witam, mam problem z iJustem 2, mianowicie dziś chciałem go skleić na "super glue" (gwint jest zerwany) i po sklejeniu dioda miga tak jak na brak ato. Odkleiłem i wyczyściłem resztki z kleju lecz efekt jest identyczny. Bardzo proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
By Podloganawias
#1767646
Wczoraj niestety przy próbie napełnienia mojego, jakże wspaniałego I/gimbusa/ dwójki doznałem szoku, gdy z naprawdę boską siłą próbowałem odkręcić owe ustrojstwo. Niestety, ani rusz. Nie pomogły próby zamrażania, wrzątku, gumowych rękawic, gumek recepturek, BA, nawet imadło zaczepione w akcie desperacji pod pin od góry nie mogło poradzić sobie z tym zadaniem. Na szczęście jeszcze się wkręca w baterię, tak jest więc w miarę OKEJ. Ktoś wie jak ten problem rozwiązać? Pozdrawiam.
By John Doe1
#1771555
Witam, mam problem ze swoim ijust2, mianowicie po naciśnięciu przycisku nic się dzieje, żadnej chmury, żadnego siorbania, dosłownie nic. Bateria nie jest wyłączona przez 5-cio krotne naciśnięcie, probowałem go 'restartowac' i włączać i wyłączać kilka razy ale nie dało rezultatu. Po naciśnięciu przycisku dioda zapala się na czas naciśnięcia, a później zapala się raz i świeci przez kilka sekund. Problem wystąpil po rozebraniu epapierosa w celu zalania nowego liquidu (używam samogonów używając bazy optimum 6mg gliceryna 60%, glikol 40%). Miałem ten sam problem kilka dni temu, tak samo po rozebraniu żeby przeczyścić, koniec końców zmieniłem grzałkę i wszystko było dobrze, do czasu następnego rozebrania dzisiaj. Ma ktoś może jakiś pomysł czego to może być wina, bo już wychodzę z siebie :evil:
Awatar użytkownika
By Timi
#1771562
edit
By Cazzorel
#1771900
Tak jak w temacie, Jest podłączony do ładowania, klikam na przycisk zaczyna migać sto milionów razy i sie wyłącza tak, że musze podłączyć ładowarkę żeby znów działał. Ktoś wie o co chodzi bo trace nerwy?
Awatar użytkownika
By superslimmentol
#1780995
Sory za odkopanie, ale dziś mija 250 dzień bezawaryjnej pracy mojego iJust 2 *BOJE SIE*
Fakt, że mam od dawna inne czajniki, ale od czasu do czasu łapę jeszcze chmure z "krula"/
By tomasz13
#1781543
Witam, mam iJust2 już długi czas, nie było żadnych poważniejszych problemów. E-papieros bardzo porządny. Czasem był problem z grzałkami, przepalały się, nie grzały. Zawsze używałem oryginałów od iJusta.
Teraz mam problem. Kupiłem niedawno grzałke 0.3ohm też oryginalną, wyjętą z opakowania grzałek iJust, wyciętą z blistra. Ucieszony zabrałem się za wymianę starej, która do tej pory działa bardzo dobrze, ale już tak nie "strzela" i nie oddaje dobrze smaku.
Niestety grzałka oryginalna nie pasuje! Nie wiem jak to możliwe że iJust zmienił wielkość grzałek, albo trafiłem na słabą podróbkę (kupowałem w stacjonarnym sklepie wspierającym iJust).
Wkręciłem grzałkę, najpierw odpowiednio wcześniej załałem, odczekałem. Tak jak zawsze. Zawsze działało dobrze. Tym razem nie!
Otóż grzałka działa. Ale tylko jeśli nie dokręcę do końca clearomizera. Ze starą grzałką wszystko ładnie się delikatnie do końca zakręca. Przy nowej jest problem bo stwarza opór.
Porównałem obie grzałki i okazało się że nowa jest szersza, większa, mimo że jest wyglądowo identyczna.
Po dokręceniu całkowicie clearomizera z nową grzałką po prostu nie wapuje. Jeśli nieco odkręcę załapuję i zaczyna dymić. No ale nie mogę używać e-pap z niedokręconym clearomizerem. O co tu może chodzić?
Pozdrawiam
Wygląda to tak, widać różnicę:
Obrazek
By korjus
#1789255
Witam mam problem z ijustem który tak jakby działa na odwrót. Kiedy odkrecam góre dioda pali sie jakby normalnie grzała a jak przykrece góre do końca dioda miga 5 razy. Jak wcisne przycisk i przytrzymam ,wkrece góre dalej trzymając przycisk to grzeje i jak pusze i wcisne to znowu miga 5 razy za kazdym razem kiedy wcisne. Grzałka jest normalnie wkręcona.
By Szopcioo
#1800520
Cześć, mam taki problem że długo nie używałem ijusta bo spaliłem grzałkę... Teraz kupiłem nową i wymieniłem i on tak jakby wgl nie czyta że ma założoną górę... Ktoś ma może jakiś pomysł? Wsadzalem też stara i to samo... Zachowuje się jakbym klikał że chce palić na samej baterii... Z góry dzięki
By matadrox
#1800525
Gdzieś może być zwarcie. Proponuję na początek dokładnie wyczyścić gniazdo wejścia pinu i raz jeszcze skręcić porządnie.

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
By KamilPro1999
#1802567
Cześć, jestem od miesiącem posiadacza iJusta S, wczoraj spaliła mi się grzałka 0.18 oma i dziś wymieniłem ją na 0.3 oma tylko, że była ona w zestawie do mojego starego papierosa czyli iJusta 2. Czy jest jakaś róznica między nimi? Na pierwszy rzut oka niczym się nie różnią.
Problem polega na tym, że zamontowałem grzałkę, zakropliłem watę na grzale i siatkę, zostawiłem fajkę na spory czas i nadal czuć grzałkę. Nie spaleniznę, a czystą grzałkę. O co chodzi ?
By matadrox
#1802568
Siatke to już nie potrzebnie w zasadzie zalewałeś. Wystarczy nośnik w otworach. Oczywiście lq w baniaczku jest mam ten sam model i nie miałem jeszcze na grzałkach z zestawu, takiego kłopotu. Może trafiłeś na felerną grzałkę?
By KamilPro1999
#1802569
Śmieszna sytuacja, bo kumpel pożyczył mi grzałkę z zestawu S (nowa) (0.3 też) i jest to samo. Miałem iJusta 2 pół roku i po 15-20 minutach grzałka oddawała już smak liquidu, to samo przy pierwszej grzałce w esce, teraz druga próba i jest ten sam problem. Czuć świeży zapach grzałki.
Oczywiście liquid w atomizerze jest, połowa baniaczka. ;)
By Friq
#1803534
Hej, kupiłem nową grzałkę ( Aspire Atlantis ), zakropiłem ją ( ok.8 kropel na każdą "dziurkę"), odczekałem 30 minut. Pierwszy buch - Wow, smak idealny. Po ok.2 godzinach Vapowania poczułem posmak spalenizny przy mocniejszych zaciągnięciach. Przy normalnym zaciągnięciu ( ok. 1-2s), wszystko ładnie czuć, ale już po mocniejszym (3-4s) czuję spaleniznę z lekkim "posmakiem" liquid'u. Wszystko dobrze dokręcone, baniaczek napełniony, więc w czym w problem ? Dzięki z góry za pomoc. *Czyżby znowu wadliwa grzałka ? xD*
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1803535
Friq pisze:Hej, ..........
*Czyżby znowu wadliwa grzałka ? xD*


Hej.
No chyba. Najwyraźniej posiada zbyt zbity nośnik xD.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1803536
Gdybyś grzałce zrobił Voodoo myśląc o ustawie to duża szansa że pociągnęła by dłużej niż czas podany.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1803540
A podziabaj sobie.
Jak nie pomoże to podziabaj też w nowej, tuż po pierwszych podobnych oznakach.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1803542
Tej już nie zaszkodzisz to ją poszturchaj. Doświadczenie do nowej się przyda.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1803545
Nie ma za co. Ważne że nowa wiara ci służy mocą.
Awatar użytkownika
By superslimmentol
#1803787
Mój iJUST 2 po roku nadal działa. Co prawda używam go sporadycznie, ale śmiga jak należy. Chyba na prawdę trafiłem wyjątkowo udany egzemplarz.
By Friq
#1804202
Witam ponownie. Chciałbym przedstawić dalszą część przygody grzałki Atlantis Evo 0.4 Ohm i jej siostry Atlantis 0.3 (zwykłej). Więc tak, po "podziabaniu" i dokończeniu pozostałego liquid'u w Evo, postanowiłem zmienić liquid na "Pinky Vape Borówka z miętą" *spalenizny - 0, prawdopodobnie była to wina liquid'u P1*. Przez pierwsze kilka godzin Vapowania smak i chmura były na bardzo dobrym poziomie( hmm..deja vu), ale wszystko co dobre kiedyś się kończy ( w moim przypadku bardzo szybko :P). Wcześniej było czuć cudowną borówkę z miętą ( z przewagą borówki), teraz..kompletnie nie czuć borówki, tylko jakąś szmatkę z miętą/ samą miętę. Ponadto nie czuję, żeby Atlantis chodził tak, jak sprzed kilku dni - kompletnie inne uczucie przy zaciąganiu *tak jak przy bobrze, tylko bez bobra :D*. Więc dałem odpocząć Evo 0.4, i postanowiłem użyć mojej zastępczej grzałki - Atlantis 0.3 Ohm. Zamontowałem, zakropiłem ( po 7-8 kropel na dziurkę), odczekałem ok. 20 min z pół-pełnym baniakiem, po czym przystąpiłem do Vapowania. Pierwszy (słaby) buch - Smak dobry *znowu poczułem borówkę :_:*, chmury - 0,plucie jadem (czyt. liquid'em) przy zaciągnięciu( prawie każdym). Co warto zaznaczyć: 1.Dokręcanie góry było trudniejsze, niż w Evo 0.4 *Pewnie przez to, że zwykła Atlantis jest trochę szersza #geniusz*, 2. Wycieka liquid z wylotów powietrza, 3.Przy rozpakowaniu 0.3, ten gwint na spodzie grzałki, był lekko przekrzywiony przez drut,co chyba jest normalne..nie ? (naprostowałem go w miarę możliwości)
Aż taki niefart, czy może jakiś błąd popełniłem po drodze ? Z góry dzięki za pomoc.
By Ijust2017
#1809441
Witam jestem posiadaczem od ponad roku Ijust'a 2 i bardzo go sobie chwaliłem itd aż do czasu,
chodzi o to że napotkałem dziwny problem przestał w ogóle dawać znak że działa dioda miga 5-cio krotnie na biało i nic
nie daje smaku ani nie pali nie ma też chmury, nie wiem co jest ku temu powodem w sklepie "E-dym" gościu sprawdzał czy to chodzi o baterię
bateria sprawna, okazało się że to AUTOMIZER lecz jego też zmieniłem kupiłem nowego zamontowałem wszystko jak trzeba,
i nadal jest ten sam problem nie wiem co jest ku temu powodem.
Awatar użytkownika
By Ariusz
#1809444
Skoro to nie AUTOMIZER, to już nie wiem... A co tam jeszcze jest?
By medikk
#1809477
Jeśli jest jeszcze na gwarancji to musisz cisnąć pana w sklepie, żeby się tym zajął, bo z tego co zrozumiałem to przez jego niekompetencje dokupiłeś dodatkowo cześć, która nei wymagała wymiany.
  • 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.