EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By altair
#1800476
Zainstalowałem firmware poprzez ArcticFox teraz się nie włącza nie reaguje na podłączenie do komputera. Czy jest jakiekolwiek rozwiązanie?
Awatar użytkownika
By dzerwis
#1800492
A bawiłem się ostatnio moim VTwo mini i 2 razy już go popsułem próbując wgrać logo :D Mod nie będzie reagował na podłączenie do komputera, ale jeśli NToolbox rozpozna model to wystarczy wgrać od nowa oprogramowanie i jesteś uratowany :) Pamiętaj jednak o odpowiedniej wersji programu do odpowiedniej wersji firmware czyli aktualnie NFE Toolbox-v7.1.1 + ArcticFox 170603. Dasz sobie z tym radę.
Awatar użytkownika
By Donayo
#1800497
To rozwiązuje wszystkie problemy z Pico i VTC Mini :D
By Krasnal45
#1800502
altair pisze:Problem rozwiązało podłączenie pikola bez baterii

Bo zawsze w ten sposób powinno się robić aktualizacje

ulthart pisze:Jak się nie właczy to nie widzi go komputer ...... i nie da sie wgrac nowego softu .

..... a nie wypisywać bzdury :wink:
By altair
#1800504
Wszystko działa rewelacyjnie ArcticFox jest fenomenalny wszystko można spersonalizować zwłaszcza krzywe mocy co jest dla mnie fenomenalne oraz obecny pobór prądu w Amperach. Ciekawi mnie czy są jeszcze mocniej rozbudowane oprogramowania. :)

Wiecie może czy wgrywa się również parametry baterii np LG HE4 aby zoptymalizować pracę Picola jak i akumulatora?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
By ulthart
#1800506
Ohhh moja wina pico zawsze podłączony do kompa jest w stealh on dla tego nic nie widać. Teraz to sprawdziłem wybacz za fake info

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Ariusz
#1800508
altair pisze:Wiecie może czy wgrywa się również parametry baterii np LG HE4 aby zoptymalizować pracę Picola jak i akumulatora?

Wgrywało się kiedyś profile baterii, ale nie w celu optymalizacji pracy, tylko w celu uzyskania prawdziwych wskazań poziomu rozładowania. Twórcy zrezygnowali z tej opcji w ostatniej wersji twierdząc, że nie działa to dobrze.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.