EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1799726
Ten typ tak ma.
Recz najważniejsza, jeśli ten zestaw pozwoli Ci odstawić zwykłe pety to takie skraplanie jest nic nie znaczącym epizodem w wyścigu zbrojeń. Który się zacznie :wink: albo i nie...., czytaj forum przed zakupem.
By matadrox
#1799744
Zaczynałem też od czegoś podobnego tzw długopisa. I właściwie nie miałem pojęcia, że można mieć coś "mocniejszego". Poprostu temat ten sam w sobie mnie nie interesował. Byłem pewien, że na tym "sprzęcie" spokojnie pokonam głód i nawyki. Myliłem się...Jak mijałem gości buchających potężne chmury to się zastanawiałem, czy z nimi wszystko aby, jest okay. Dziś wiem, że przetrwać głód pomaga mi konkretny buch, prosto w płuca i znaczny wyziew. Czy mam dużo inny sprzęt? Czy lepszy? Nie. Mam na tyle "dobry", aby od prawie 3tyg nie wziąć peta do ryja. Co do samego tematu, to parownik od czasu do czasu sobie umyj a tymi skroplinami się nie przejmuj. I tak guzik na tym czujesz, więc różnicy nie robi te pare kropel.

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
By Daro151
#1799796
Czesc,

dzieki wszystkim za zaangażowanie. Czemu ten egzemplarz ? Ponieważ jakoś najbardziej mi utkwił w głowie, że owe były, a na nowościach się nie znam. Teraz wiem i wole więcej dopłacić by mieć lepszy.

Także teraz na pewno prędzej się skupie na tych nowszych, a na razie to mi wystarczy, dzięki za pomoc.

Pozdrawiam
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.