EPF
Rozpoczynasz przygodę z elektronicznym papierosem i masz pytania? Tutaj właśnie możesz uzyskać na nie odpowiedź.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By tomek878
#1799201
Witam.
Jakie grzałki polecacie do MELO3 ? do tej pory używałem standardowych elaf 0.3 ohm i szukam czegoś nowego. Parownika używam z modem SMOK Alien 220W TC. Palę na ok 30W i mam wrażenie że olejek nie jest do końca przepalany i zaciągam się nie przepalonym liquidem, jest to wina grzałek czy raczej używam zlych ustawien w modzie ? Jestem laikiem w tym temacie więc proszę o wyrozumiałość.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1799214
Widocznie Twój sprzęt przerasta Ciebie i dużo nauki jeszcze przed tobą. Niema lepszych czy gorszych grzałek, kwestia umiejętności korzystania ze swojego sprzętu ( tutaj wymiana grzałki nie pomoże )
By tomek878
#1799219
Jestem świadom że muszę się jeszcze wiele rzeczy na ten temat nauczyć . Co w takim razie może pomóc? Jest to kwestia źle dobranych ustawień w modzie, źle dobrany atomizer? Proszę o podpowiedź.
Awatar użytkownika
By nemed
#1799231
Kup sobie grzałki 0,5 om clapton, np. do Tritona i 30 W będzie ok.

Wysłane z LeEco X520
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1799265
tomek878 pisze:Jestem świadom że muszę się jeszcze wiele rzeczy na ten temat nauczyć . Co w takim razie może pomóc? Jest to kwestia źle dobranych ustawień w modzie, źle dobrany atomizer? Proszę o podpowiedź.


Zjedź z mocą w dół - zacznij np. od 23 W i jedź powoli w górę do uzyskania zadowalającego efektu. Jeżeli się nie polepszy pisz, coś poradzimy.

Witam, od krótkiego okresu czasu stałem się szczęś[…]

Problem z uruchomieniem, volish.

Witam. Od kilku dni mam problem ze swoim volishem […]

Urodziny !!!

"Zobacz no, zobacz no, czyje, czyje urodziny[…]

Atomizer RBA do Istick Pico

Cześć. Ostatnio kupiłem Isticka Pico i rozglądam s[…]