EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
Awatar użytkownika
By Sequences
#1799252
Witajcie,

z racji takiej że w mój G-Priv nie wytrzymał starcia z rękami kochanej (jego mać) dziewczyny - wyłamane usb przy prośbie podłączenia do ładowania - szukam czegoś nowego, w zasadzie na już.

Z tego co widzę, na rynku ostatnio nic interesującego (aż tak) się nie pokazało, także wybór padnie raczej na kolejnego G-Priva, jednak mam małe ale: nie pasuje mi jego wielkość i ciężkość, są pewne kłopoty w trzymaniu go w kieszeni spodniach jeansowych, do tego jakość spasowania elementów (fire button) pozostawia wiele do życzenia. Jakaś alternatywa? Vapuje na 70w, nie widzę sensu dawać mocniej w palnik, fajnie by było mieć coś mniejszego i lżejszego ale jak nic innego nie ma - no cóż.

Atomek dołączany do G-Priv kit'a mi pasuje, dobry smaczek, chmura pasi, nigdy nie wyciekł, nie zawiódł - nie widzę sensu zmiany, póki co.

Będę potrzebował również aku gdyż moje VTC5 są już zmęczone życiem. LG HG2 czy coś innego?

Pozdrówki.
Awatar użytkownika
By Sequences
#1799255
Nie używam ładowarek typowo do akumulatorów, zależy mi na praktyczności a jakimś zapalonym vaperem nie jestem.
Awatar użytkownika
By Eilchner
#1799274
To licz się z częstą wymianą modów, bo gniazda USB w większości są podobnej jakości.

Praktyczności nie skomentuję, bo nie widzę niczego praktycznego w wiązaniu moda do kabla. Z ładowarką masz ten komfort, że jedną parę ladujesz, aż drugiej korzystasz.
eGo AIO

Dotarł do mnie dzisiaj, więc napisze dwa słowa po […]

Witam, Co polecicie staremu wyjadaczowi MTL z now[…]

TGT IV

No to szporujemy już... TAIFUN GT IV Wir freuen un[…]

Licznik pokazał dziś 3000 dni!

To ponad 8 lat. Wapuję nieprzerwanie, tylko nikoty[…]