EPF

Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
Awatar użytkownika
By Sequences
Witajcie,

z racji takiej że w mój G-Priv nie wytrzymał starcia z rękami kochanej (jego mać) dziewczyny - wyłamane usb przy prośbie podłączenia do ładowania - szukam czegoś nowego, w zasadzie na już.

Z tego co widzę, na rynku ostatnio nic interesującego (aż tak) się nie pokazało, także wybór padnie raczej na kolejnego G-Priva, jednak mam małe ale: nie pasuje mi jego wielkość i ciężkość, są pewne kłopoty w trzymaniu go w kieszeni spodniach jeansowych, do tego jakość spasowania elementów (fire button) pozostawia wiele do życzenia. Jakaś alternatywa? Vapuje na 70w, nie widzę sensu dawać mocniej w palnik, fajnie by było mieć coś mniejszego i lżejszego ale jak nic innego nie ma - no cóż.

Atomek dołączany do G-Priv kit'a mi pasuje, dobry smaczek, chmura pasi, nigdy nie wyciekł, nie zawiódł - nie widzę sensu zmiany, póki co.

Będę potrzebował również aku gdyż moje VTC5 są już zmęczone życiem. LG HG2 czy coś innego?

Pozdrówki.
Awatar użytkownika
By Sequences
Nie używam ładowarek typowo do akumulatorów, zależy mi na praktyczności a jakimś zapalonym vaperem nie jestem.
Awatar użytkownika
By Eilchner
To licz się z częstą wymianą modów, bo gniazda USB w większości są podobnej jakości.

Praktyczności nie skomentuję, bo nie widzę niczego praktycznego w wiązaniu moda do kabla. Z ładowarką masz ten komfort, że jedną parę ladujesz, aż drugiej korzystasz.

Siemka. jak w temacie mam problem ponieważ paliłem[…]

E-palę już 1000 dni.

Na podstawie tego kalkulatora http://www.infor.pl/[…]

1600 dni bez śmierdziela w paszczy

Przegapiłeś Tomba :?: :shock: Moje gratki... […]

1700 dni bez analoga

Dziś stuknęło 1700 dni koledze matatiti Gratuluj[…]