EPF
By rafkos7732
#1661400
Witajcie,
mam taki problem z parownikiem SMOK TFV4 gdy zaczynam palić przez otwory powietrza przecieka liquid - wata przechodzi przez środek grzałki i w otworach 2ch jest rozprowadzona watka mimo to przecieka

jakie rady ? ktoś z was używa tego parownika ?
By ckrosnia
#1661402
Up wróżyc z kuli nie bedziemy . Zdjecie setupu poprosimy i wtedy mozna radzić

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By amisiek1969
#1661563
TFV4 jest taką wredną kontrukcją, że gdy źle dobierzemy ilość waty i podczas skręcania bazy ta wata nam się przesunie, to zaczyna lać.
Trzeba starannie zrobić w nim setup, wtedy odwdzięcza się swoimi możliwościami. Głównie liquidożernością. Właśnie z tego powodu wylądował u mnie jako parownik rezerwowy.

________________
Tapa tapa z es piątki.
By theverdil
#1665213
Witam. Posiadam smok r80 tc starter kit, niestety tfv4 micro mi nie odpowiada ze wzgledu na zbyt maly wybor grzalek, co sadzicie o polaczeniu r80+ tfv4, da rade ?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
By theverdil
#1667774
Jak wygląda sprawa z transportem lq na grzalce TF-Q4 ? Czy to prawda ze grzalka dobrze radzi sobie z baza 100% VG ? czy jednak jest to fałsz. Ktoś testował?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
By jaaano
#1672384
toska pisze:Mam i ja :D
Teraz już wiem że na wszystkim można chmurzyć dopaszczowo , nawet na smoku :mrgreen:
Smak oddaje bardzo dobrze i o dziwo na razie zastąpił u mnie Zepchyrusa v2 .
Wszystko to wina kol slaviop za co jestem mu wdzięczna , bo smok mnie zachwyca :mrgreen:

To właśnie mnie najbardziej interesuje jeśli chodzi o smoka-"dopaszczowo" na jakiej grzałce,jakie ustawienia ?
Fakt,jeszcze nie kupiłem ale rozważam jako parownik głównie do pracy na fabrycznych grzałkach+ ewentualnie baza rba w późniejszym czasie.
Czy można już podać przybliżoną trwałość fabrycznych grzałek,na ile wystarczają ?
Liczę na odpowiedź zwłaszcza od kol.Spina304 bo jak sam wspomniał tylko fabrycznych używa i może jakąś krótką charakterystykę,efekty poszczególnych grzałek.
Awatar użytkownika
By cimon
#1689274
Cos wspanialego! Moj ulubiony (ostatnio) TFV4 dostal ''nowe zycie''.

Grzaly CoilArt i NOTCH Coil (!)



Zalety:

- mniejsze gabaryty grzaly = zwiekszona pojemnosc TFV4 (REWELACJA)
- smak (smaczy od pierwszego bucha)
- niesamowita oszczednosc prundu (porownuje do ulubionych TF-T3)

Wady:

- brak (narazie)

Porownac (smakowo) Notch'a moge jedynie do TF-T3 (ktokolwiek kopcil, ten wie jak dobre sa to grzaly).

Kilka fotek:

Myju - myju..
Obrazek

Karton (kolejne juz lecą)
Obrazek

Grzała (taka mała)
Obrazek
Obrazek

Polecam!

EDIT:

Juz mi ''palec klikacz'' podskakuje, zeby zamowic i sprobowac CoilArt Notch'a na SubTank'u! Rewelacyjny pomysl/wykonanie, a nawet i cena.
Awatar użytkownika
By uska
#1799208
Zasmoliłam już dwie grzałki, które były w zestawie więc zabrałam się za RBA
Nawlekłam watki, ładnie transportuje liquid

Pojawiam się z pytaniem jaką mocą mogę max grzać tą grzałkę?
Mam w zestawie 0.62 Ω Micro RCA ( Single Clapton RBA) cokolwiek to oznacza
Mod max mocy 75W

Pomożecie?

Druga rzecz:
Jak będę chciała ukręcić grzałkę to jaki drut muszę kupić?
(mieszkam w UK więc żaden sklep na E nie wchodzi w grę)


EDIT
Cały zalany liquid przeleciał mi przez wloty powietrza :|
WHY? *CRY*
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.