EPF
Awatar użytkownika
By MaiArt
FlashGordon pisze:Zapytam może u źródła.
Sugerowane stężenie Tiramisu wynosi 1%, czy aby na pewno nie będzie za mało?
Podobnie było z Sernikiem, gdzie sugerowane stężenie wynosi 0,5%, a mi smakuje dopiero na 3%.

W przypadku aromatu "Tiramisu" sugeruję zastosować niższe stężenie i ewentualnie powoli podbijać do osiągnięcia pożądanej intensywności smaku. Przy optymalnym stężeniu powinniśmy na wdechu czuć nuty mleczne, kawowe z delikatną gorączką kawy rozpuszczalnej w ogonie smaku ;)
By FlashGordon
MaiArt pisze:
FlashGordon pisze:Zapytam może u źródła.
Sugerowane stężenie Tiramisu wynosi 1%, czy aby na pewno nie będzie za mało?
Podobnie było z Sernikiem, gdzie sugerowane stężenie wynosi 0,5%, a mi smakuje dopiero na 3%.

W przypadku aromatu "Tiramisu" sugeruję zastosować niższe stężenie i ewentualnie powoli podbijać do osiągnięcia pożądanej intensywności smaku. Przy optymalnym stężeniu powinniśmy na wdechu czuć nuty mleczne, kawowe z delikatną gorączką kawy rozpuszczalnej w ogonie smaku ;)

Dziękuję bardzo za odpowiedź ;)
Chciałem uniknąć próbkowania i od razu zrobić z 300ml, ale widzę, że się nie obędzie ehh :D
Awatar użytkownika
By Timi
MaiArt pisze:Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, iż po przerwie urlopowej ponownie otworzymy nasz własny sklep Internetowy ;)

Nareszcie... uffff... *winko* *GOOD* :idea:
Awatar użytkownika
By PucH2
Pytanie tylko czy ceny jak w punktach dystrybucji, czy obarczone jeszcze dodatkowym transportem będą?
Awatar użytkownika
By MaiArt
Uprzejmie informujemy, iz w dniu dzisiejszym rozpoczynamy letnią przerwę produkcyjną i kolejne zamówienia będą realizowane od 1 sierpnia. Dostęp do naszych aromatów oraz premiksów (linia własna oraz SYRIUS) nie powinien być w żaden sposób ograniczony, gdyż w ostatnich dniach nasi główni dystrybutorzy zostali zatowarowani i dysponują odpowiednimi zapasami naszych produktów ;)
Awatar użytkownika
By MaiArt
Serdecznie dziękujemy ;) Wróciliśmy już do laboratoriów i dwoimy się w celu nadrobienia zaległości ;)
Mamy dla Państwa kilka niespodzianek, a już za kilka dni kolejny konkurs z nagrodami!
Szczegóły wkrótce...
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
Urodziny !!!

"Zobacz no, zobacz no, czyje, czyje urodziny[…]

1400 dni z e-papierosem :)

Jako,że nie znalazłam takowego tematu (jeżeli jest[…]

1700 dni bez analoga