EPF
Nie wiesz jak się zabrać za mieszanie? Twój liquid ma zły wpływ na grzałkę? Masz inny problem? Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie!
By xMayhem3
#1796171
Witam. Zawsze na epapierosach paliłem 18mg, później zaczęły się mody i paliłem 12, ale teraz widze, że nie dość, że się nie opłaca to słyszałem, że na 3mg też się da spokojnie napalić.
I tutaj pytanie, zamówiłem smoka baby v8 i mam na półce pełno premixów ( sęk w tym, że na opakowaniu pisze do 3mg) i czy na owym smoku będzie się dało faktycznie napalić, czy tych 3mg nawet nie będę czuł ? :roll:
By Hortstik
#1796172
Na modach jak zakopcisz 12 to Twoje płuca poczują Chucka Norrisa "jesli wiesz o co chodzi" mam Pico z Goblinem v3 mini. 3 mnie zaspokaja ale jak walne 6 mg no to czuje kipniecie w płuca.

Ps. Czekam teraz na burze komentarzy, że co ja pitole i nie wiem i czym mówię XD

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
By xMayhem3
#1796173
Właśnie wiem, bo pamiętam że jak dripper miałem to 12 straszna była :D
A to te premixy można w ogóle zrobić większą moc niż te wskazane 3mg? Tzn czy obejdzie się bez jakichś skutków ubocznych typu spłaszczenie smaku etc.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1796174
xMayhem3 pisze:A to te premixy można w ogóle zrobić większą moc niż te wskazane 3mg? Tzn czy obejdzie się bez jakichś skutków ubocznych typu spłaszczenie smaku etc.

To bardziej pytanie do producenta, a jest ich kilku, jak nie kilkunastu i każdy co innego bełkocze. To taka nowomoda i lud to kupił. Jednoznacznej odpowiedzi nie ma.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1796186
Weź jednak pod uwagę również to, że moc końcowa premixu zależy też nie tyle od samej ilości, co od mocy shota nikotynowego jakim go uzupełnisz.

Tyle, że to jest aktualnie zależne od tego jakiej mocy bazę posiadasz , w jaką się przezornie zaopatrzyłeś.
Awatar użytkownika
By dzerwis
#1796264
Ja spotykam premixy głównie 30ml w proporcji 2:1 czyli 20ml premixu w 30ml butelce i do tego dodajesz 10ml shota nikotynowego czy tam bazy nikotynowej, jak kto woli. Mając powiedzmy 10ml shota 18mg stworzysz razem z tym premixem liquid 6mg, prosta matematyka. Spłaszczenie smaku może Cię spotkac gdy dolejesz do premixu więcej shota niż jest wskazane czyli np. mieszając w proporcji 1:1 20ml premixu i 20ml shota 18mg by uzyskać liquid o mocy 9mg, taka teoretyczna sytuacja. Co więcej shotem nikotynowym możesz regulować sobie proporcje VG/PG w wynikowym liquidzie, co też przekłada się na "kopa" w płuca, naprawdę można kombinować. :D Dziwię się, że nikt nie napisał o mocy na jakiej chmurzy autor :roll: Kiedyś wapując na 10W na nautku mini potrzebowałem liquidów 12mg by się "napalić". Miesiąc temu przesiadłem się na kajtka 5 + primo mini i na 20W chmurzę sobie spokojnie 6mg. Raczej nie jest to dokładnie taka zależność, ale tendencja spadku ilości nikotyny ze wzrostem mocy jest zachowana, poprawcie mnie jeśli się mylę :D
By Krasnal45
#1796267
Nie mylisz się, trzeba jednak przyjąć założenie, że każdy organizm nieco inaczej może reagować na spadki/wzrosty mocy czy stosunki objętościowe składu liquidu. I to jest piękne, że każdy z nas jest nieco "inny" :mrgreen:
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.