EPF
Co z czym i jak mieszać.
By drogba22
#1796324
Witam

Zakupiłem zestaw 50ml Bazę optymalną 0 mg (60/40) oraz Baze nikotynową 10ml moc 18. Chciałbym uzyskać ostateczną moc liquidu 3.

Wg kalkulatorów w necie oraz pana sprzedawcy wystarczy 50ml bazy dorzucić do 10ml tej bazy nikotynowej dolać aromatu i będzie tak jak ma być.

I tutaj moje pytania : czy to prawda? ile liquid powinien się przegryzać oraz ile aromatu zalać do tej mieszanki?

Jestem początkujący i z góry dziękuję za wszelką pomoc ;p
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1796335
drogba22 pisze:czyli wszystko jest w porządku? powiedzcie proszę ile ml aromatu należy wlać do tego mieszaneczki? ;)


A ile chłopczyk ma lateczek?
Bo do stworzenia tego mieszaneczki dobrze byłoby znać obliczanie procencików.
Awatar użytkownika
By Lootzek
#1798099
No na chłopski rozum: baza nikotynowa ma 18 mg nikotyny na ml. Mililitrów masz 10, więc nikotyny masz razem do kupy 180 mg. Jak zmieszasz 10 ml jednej bazy i 50 ml drugiej, masz razem 60 ml, tak? To teraz 180 mg nikotyny dzielisz przez otrzymane 60 ml liquidu 180/60=... tadaam! 3 mg/ml *TANIEC*

A ile aromatu? Każdy ma inne odczucia smakowe. Zacznij powiedzmy od kropli na ml bazy, przegryzanie. Jak za mało, zwiększ ilość aromatu. Tego Ci nikt autorytatywnie nie powie.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.