EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Szymek1
#1797361
Cześć! Mam wismeca rx200s z aktualizację na 250w. Pomóżcie mi dobrać atomizer, najlepiej tank z możliwością "przerobienia" na dripper. Myślałem nad smokiem tfv8
Ostatnio zmieniony 01 sie 2017, 07:17 przez Szymek1, łącznie zmieniany 1 raz.
By bartek1989
#1797366
Mam smoka TFV8 beaby i powiem ci na początku dobrze się paliło ale po jakimś czasie ten przelot powietrza zrobił się za mały dla mnie, aktualnie używam limitless xl niedawno kupiony zestaw posiada baze x2 jak i baze x1 wygląd fajny i dobrze się pali
Awatar użytkownika
By PucH2
#1797382
bartek1989 pisze:Akurat nie korzystam z gotowej grzałki tylko bazy rba

W takim wypadku tylko okrągły kupuj i w dodatku z tych co są dostępne najlepszy. Wybór w sklepach jest tak ogromny że nawet blondynka wybierze właściwy. Takie czasy.
By Gorelord
#1797866
bartek1989 pisze:Mam smoka TFV8 beaby i powiem ci na początku dobrze się paliło ale po jakimś czasie ten przelot powietrza zrobił się za mały dla mnie, aktualnie używam limitless xl niedawno kupiony zestaw posiada baze x2 jak i baze x1 wygląd fajny i dobrze się pali


I chyba mi nie powiesz ze nie nosisz ze soba paczki chusteczek do wycierania?
Stoi u mnie na polce dla ozdoby po tym jak mi 15 razy na 20ml liquidu zalal boxa.

Kupilem "ulepszona" wersje: EXO XL bo mialem juz wlasnie bazy rba od limitlessa, mniej leje, ale leje po kazdym napelnieniu. Plus slabo nasiaka wata. Generalnie dobrze pali tuz po zalaniu, chmura konkret i smak. Liquid szybciej znika niz paliwo w mojej bmw. Na dual coil wiecej leje, ale robisz konkret mgle.

Jestem na etapie roznych kombinacji gestosci i upychania wat/grzalek. Szczerze mowiac na 100% jeszcze nie moge polecic, pokombinuje i sie wypowiem czy warto.
Awatar użytkownika
By Timi
#1797872
@Gorelord
Coś robisz nie tak.
Naucz się robić dobre setupy. Niektóre parowniki wymagają też "ciekawego" napełniania. Sztuki z odwracaniem dupcią w górę, otwieraniem LC w odpowiednim momencie itp.
By Gorelord
#1798008
Ja rozumiem ze nie jestem ekspertem, ale wpisz na google/youtoube limitless xl leaks". A maja z nim problemy lepsi odemnie i pewnie od was. Konstrukcja jest zwalona po prostu i nie ma opcji na nie zalewanie.
A koledze pewnie nie zalewa bo jeszcze na oryginalnych grzalkach jedzie. Stawiam 10€ ze przy RBA bedzie pampersy zakladal na niego. A jesli nie, prosze o poprawe i pokazanie setup-a, jaki drut a przedewszystkim ilosc i typ waty ew. inne sztuczki.

A to tak, z tym odwracaniem, powietrzem to eksperymentuje na exo xl, narazie jest w fazie testow u mnie, bo tez sie nie uchronil do konca od wyciekow.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.