EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By mironiusz
#1797851
Hej, potrzebuję nabyć szklaną butelczynę 1,2litra (byłaby idealna) lub 1,5litra (też by była super).
Szukałem wody mineralnej w szkle, ale niestety są tylko w plastiku lub max 0,75l szklane, myślicie, że plastikowa po oazie z biedry nada się do pomieszania tajemnej mixtury?
Ewentualnie litrową szklaną lub mniejszą, ale z podziałką też się zadowolę :)


Chyba poszukam 1,5l wódki w internecie, z tym, że ja wódki nie piję więc czyste marnowanie ;)
Ostatnio zmieniony 04 sie 2017, 07:19 przez mironiusz, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By macieq03
#1797852
Popytaj w aptekach, litrowe, z ciemnego szkła.


Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By PucH2
#1797855
Kup karafkę. Najlepiej z szlifowanym korkiem. Wybór przeogromny, jak i zakres cenowy.
Awatar użytkownika
By matatiti
#1797856
Pamiętajcie, że cokolwiek z naszych LQ przechowywane w butelkach wykorzystywanych w produktach spożywczych, powinno być odpowiednio przez nas oznakowane, opisane i trzymane z dala od dzieci oraz zwierząt.

To tak na marginesie, głosem rozsądku, bo nieszczęśliwych przypadków było już kilka w tym temacie.
By yonex
#1798963
Piękne buteleczki tego typu widziałem wczoraj w pepco. Kupię sobie na przetwory ale takie % :) tym bardziej że made in UE a nie ChRL

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By mironiusz
#1801519
Kupione, znalazłem w okolicy szkło laboratoryjne z firmy Archem, jest świetne, dziękuje za pomoc, bo zainspirowały mnie wasze propozycje, tak konkretniej to butelki Chemlandu.
Plastikowa uszczelka w butelkach laboratoryjnych, to coś czego szukałem, ale wcześniej o tym nie wiedziałem. ;)

Obrazek
Awatar użytkownika
By Anuszka86
#1820682
Witam! Jeśli macie w swoim mieście sklep Flying Tiger Copenhagen, to polecam tam zajrzeć, bo 1-litrowa karafka jest za 15 zł. Świetna na przetwory zimowe, jak i na prezent :-D
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1820691
A to nie lepiej kupić 1.5L ballantinesa, jack danielsa itp? Po opróżnieniu zawartości, butla zostaje. Przyjemne z pożytecznym :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Ariusz
#1820694
To ja tylko nieśmiało wtrącę - czy nie lepiej porozlewać przetwory do kilku mniejszych, np 100ml buteleczek i tak przechowywać? Wielokrotne odkręcanie i zlewanie z litrowych butelek nie jest jakoś specjalnie zdrowe dla zawartości. A dziesięć 100ml buteleczek chyba nie kosztuje jakoś więcej niż jedna litrowa? :roll:
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.