EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
By Magnificencja
#1797427
Witam serdecznie,
pytanie jak w temacie, od lat paliłem tylko MARLBORO MICRO BEYOND GREEN SUPERSLIMS, poszukuję liquidu (bądź receptury na mieszankę) która w smaku będzie jak najbliżej tych analogów.

MARLBORO MICRO BEYOND GREEN SUPERSLIMS. sub.smoliste 6mg/papieros. nikotyna 0,5mg/papieros. tlenek węgla 5mg/papieros

Dodam, że przygodę z e paleniem rozpocząłem od Volish Black, teraz mam zamiar kupić Vaptio P1.

Z góry dziękuje i pozdrawiam :beer:
Awatar użytkownika
By Timi
#1797430
Liquidy mają znacznie lepsze smaki od jakiegoś tam wstrętnego Marlboro.
Awatar użytkownika
By e_sat
#1797437
Może trzeba by, zamoczyć dwa trzy takie analogi, trochę popiołów z kiepa w jakimś roztworze ...i zrobić analogową mieszankę, potem dodać do LQ i po sprawie. To tylko moje myśli, jak wyciągnąć te śmierdzące smaki ... :roll:
Awatar użytkownika
By marki51
#1797536
McGrinn pisze:@Krasnal45

Nie chce się czytać forum :wink: .

To się vaptio P1 kupuje :lol:
Awatar użytkownika
By patrykowski
#1797580
Nie szukaj dokładnie tego samego co paliłeś do tej pory. Kup sobie jakiś zwykły tytoniowy smak, i tak będzie inny niż zwykłe fajury, słodszy, mniej śmierdzący ;) Z czasem Ci przejdzie ochota na tytoniowe, albo i nie, różnie smaki ludzie mają.
Wszystko i tak siedzi w głowie ;)
By Magnificencja
#1797607
marki51 pisze:
McGrinn pisze:@Krasnal45

Nie chce się czytać forum :wink: .

To się vaptio P1 kupuje :lol:


Czy Panowie zamiast krytykanckich śmiechów zaproponują ze swojego bogatego doświadczenia co innego zamiast Vaptio ? (Proszę nie pisać *SZUKAJ2* na forum, ponieważ trochę czytałem i szczerze mówiąc niewiele to pomogło).
Pozdrawiam *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By marki51
#1797609
Musi być, że kiepsko szukałeś - pico+melo - jeżeli szukałeś, to coś tam powinno zaświtać
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1797612
Magnificencja pisze:ponieważ trochę czytałem i szczerze mówiąc niewiele to pomogło).


Czytałeś i zdecydowałeś sie na Vaptio P1? Ehhh... W działach dla początkujących masz dziesiątki podobnych sobie tematów, nie wierzę, że czytałeś.

Moim zamiarem nie jest bycie uszczypliwym. Staram się tylko coś zasugerować :wink: . Poza tym dziwię się niektórym "początkującym" - kiedy ja mam zamiar nabyć coś, o czym posiadam nikłą wiedzę, zawsze staram się zdobyć choć trochę informacji, by nie zrobić siebie w wiadomo co.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.