EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By leserti
#1796130
Witajcie,
Dzisiaj spacerując naszła mnie pewna myśl, która moim zdaniem w praktyce mogłaby się sprawdzić.
Zacznę od wytłumaczenia starszemu pokoleniu, oraz tym, którzy zwyczajnie nie wiedza czym są tytułowe wlepki. Otóż są to zwyczajne naklejki najczęsciej logowane, z jakimś znakiem rozpoznawczym.
A teraz przejdźmy do sedna. Ustawa wprowadzona parę miesięcy temu, zakazała sprzedaży e-papierosów oraz liquidów przez internet, a także buteleczek na liquidy o pojemnosci większej niż 10ml, co znacznie zawyżyło ceny i sprawiło spore problemy.
Mój pomysl w tym momencie jawi się tak, że możnaby przecież stacjonarnie jak i internetowo sprzedawać ww. naklejki, jedne drożej, drugie taniej, a do nich gratisy w postaci e-papierosow czy też liquidów itp.
Co sadzicie? Mogloby to w ogole wypalić?

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Goldi
#1796131
Jeżeli przeczytałeś ustawę to powinieneś wiedzieć, że zabrania ona jakichkolwiek gratisów czy sprzedaży premiowanej.
Awatar użytkownika
By Timi
#1796132
Zabronione jest wprowadzanie do obrotu xxx, yyy itd. Dodawanie ich do innych towarów jest również wprowadzaniem do obrotu, choć formalnie ich nie sprzedajesz. Gdyby było inaczej dilerzy narkotyków sprzedawaliby strzykawki, a kompocik gratis ;-)
Poza tym zabronione są wszelkie formy promocji, premiowania itd. Resztę sobie dopowiedz.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1796134
Możesz sobie w książce (jest na forum) przeczytać sprawę Kinga w sprawie książki. Działo to się przed ustawką i jeszcze się ciągnie. Ale wyroki poszczególnych instancji sądu już są. Po ustawce jest jeszcze gorzej.

Książka o tyle ciekawa że pokazuje w jak ciemny zakamarek wepchano EIN.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1796139
Z wlepami była kiedyś akcja Misiastego. Forum wtedy podzieliło się na niebieskie zabierając trawnikowych malkotentów. Wszystkie inne fora to zawsze odszczepy z trawnika :lol: . Bo tu te Dziadki Leśne zawsze były. Upierdliwe stwory.
Obrazek
Taka pamiątka z starych czasów.
Awatar użytkownika
By d1roman
#1796141
leserti pisze:Witajcie,
Dzisiaj spacerując naszła mnie pewna myśl, która moim zdaniem w praktyce mogłaby się sprawdzić.
Zacznę od wytłumaczenia starszemu pokoleniu, oraz tym, którzy zwyczajnie nie wiedza czym są tytułowe wlepki. Otóż są to zwyczajne naklejki najczęsciej logowane, z jakimś znakiem rozpoznawczym.
A teraz przejdźmy do sedna. Ustawa wprowadzona parę miesięcy temu, zakazała sprzedaży e-papierosów oraz liquidów przez internet, a także buteleczek na liquidy o pojemnosci większej niż 10ml, co znacznie zawyżyło ceny i sprawiło spore problemy.
Mój pomysl w tym momencie jawi się tak, że możnaby przecież stacjonarnie jak i internetowo sprzedawać ww. naklejki, jedne drożej, drugie taniej, a do nich gratisy w postaci e-papierosow czy też liquidów itp.
Co sadzicie? Mogloby to w ogole wypalić?

Czyli z cyklu: "Najlepsze porady Januszka biznesu- jak obejść prawo". :palm2
Ale to forum na pewno nie będzie narzędziem i poradnikiem do tego.
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1796142
Nie przeczytałam tematu bo mi się nie chce ale wam powiem, że w sobotę, będąc z Złotych Tarasach jechały za mną na schodach gimbazjalne pomioty. Wapując. Miałam ochotę im (w)lepkę na ryj przybić z otwartej.

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.