EPF
By mikepolak
#1795646
Śliczny. Moim zdaniem ładniejszy niż najnowszy box 26650. Wiadomo coś więcej? Kiedy premiera?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By PucH2
#1795649
Ładne to, ale myślę że przycisk zasilania całkowicie nie do zaakceptowania. Choć mogę się mylić.
Awatar użytkownika
By Timi
#1795671
Zapowiada się fajnie. Tylko mój zakupoholizm *MUR*
Awatar użytkownika
By kuuubicki
#1795690
Mój Ci on !


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By grzes3974
#1800436
...To i po drzewach łazić potrafi skubaniec? ;)...

Obrazek
...i tam jest jego miejsce... 8) :-P w moim subiektywnym odczuciu...

I myślę, że właśnie takie spojrzenie na TO, nowe pudełko od HCigar, może być skutecznym lekarstwem na tego rodzaju...
........Tylko mój zakupoholizm *MUR*
...ból dopy...
8) :beer:
By kwasek
#1843539
Czy komuś może wyrobiła się klapka od akumulatorów i w jakiś sposób rozwiązał ten problem? W moim wystarczy lekko puknąć czymś twardszym w klapkę, a ta sama się otwiera...
Awatar użytkownika
By psqdny
#1843592
kwasek pisze:Czy komuś może wyrobiła się klapka od akumulatorów i w jakiś sposób rozwiązał ten problem? W moim wystarczy lekko puknąć czymś twardszym w klapkę, a ta sama się otwiera...
Zobacz zdjęcie.
Jeśli to brak tego zaczepu to proponuję wykonać otwór prostokątny i na drukarce wydrukować. Jak będzie języczek z tworzywa to nie zniszczy aluminiowej obudowy.
Języczek mogę wydrukować, więc jak wymyślisz jak chcesz załatwić problem to możesz uderzyć na PW.

Pierwsze co to zidentyfikuj przyczynę samo otwierania.

Moja klapka na szczęście spełnia swoją funkcję, ale czasem jak zmieniam batki, zastanawiam się kiedy klapka przestanie trzymać... Otwieram klapkę z rozwagą .)Obrazek

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By SqrK
#1865298
Dostane z Polskiej dystrybucji? a jeśli nie to skąd zamówić?
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.