EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By Adrian27
#1794966
Witam przeszukalem internet i nieznalazlem pomocy. Posiadam vtc mini 75wat oraz tank tron w zestawie 3 grzalki . 1ohm. 0.4 ti oraz 0.2 chcialbym sie dowiedziec w jaki sposob vapowac na tych grzalkach chodzi mi jaka moc ustawic oraz temp zeby nieprzepalic. Jest to moj pierwszy mod. Prosze o proste odpowiedzi. Tabelki mi nic niemowia:):):)
By Krasnal45
#1794974
Trn-S to był duży niewypał i nijak się nie spopularyzował. Pomyśl raczej nad kupnem innego parownika.
By Baryua
#1794978
A jeśli zostaniesz przy tym Tronie to wg mnie dobrym pomysłem będzie nabycie grzałki CLR, bo w porównaniu do tych zwykłych (0,5 i 1) to jak niebo a ziemia. No i oszczędnie.
By Adrian27
#1795057
Generalnie mi pasuje ten tron moze faktycznie niedlugo zmienie ale chodzi mi oto jak ustawic tego evica pod dana grzalke . jaka temperatura i moc pod grzalke 0.2 itd:)
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1795058
Adrian27 pisze: tank tron w zestawie 3 grzalki . 1ohm. 0.4 ti oraz 0.2 chcialbym sie dowiedziec w jaki sposob vapowac na tych grzalkach chodzi mi jaka moc ustawic oraz temp zeby nieprzepalic. Jest to moj pierwszy mod. Prosze o proste odpowiedzi. Tabelki mi nic niemowia:):):)


0.4 Ti - tytan- TC- kontrola temperatury
0.2 Ni- nikiel- TC- kontrola temperatury
1,0 Kanthal- W - Power

Ad pierwszych dwóch :arrow: ca-a-prawda-o-kontroli-temperatury-grza-ek-t88315.html?hilit=ca%C5%82a%20prawda%20o%20kontroli%20temperatury
Kanthal : ustaw na początek 14W i pomału jedź w górę aż uzyskasz to co dla Ciebie będzie najlepsze.

I czytaj, czytaj forum w ilości max.
To kopalnia wiedzy o EIN, wystarczy tylko chcieć sięgnąć po nią.
By Adrian27
#1795061
Dzieki dzieki. Uzywam aktualnie 1.0 na 20w i mi pasuje smak obfita chmurka . napewno ogarne te forum dokladnie
By Adrian27
#1795680
A moge tego swojego trona uzywac na innej baterii mam cool fire 4 a grzalke 1.0ohm jak pisalem:) ktos doradzi:)?
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.