EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Krzychu1204
#1794560
Witajcie.
Mój wcześniejszy e-papieros IJoy RDTA 200w uległ uszkodzeniu, kręciłem sobie w nim samemu grzałki i bardzo się przyzwyczaiłem.
Zamówiłem IJusta S i tak zastanawiam się czy jest to możliwe, żeby zamiast grzałki przykręcić mu jakąś baze na której bede mógł kręcić własne grzałki?
Wiem, że można także regenerować fabryczne grzałki, ale chodzi mi głównie o to by uniknąć zabawy i szybko móc ją skręcić. Czytałem gdzieś, że podobno są do niego bazy.
Gdzie mogę nabyć taką bazę do IJusta S? I czy jest jakaś polecana przez was?
By Krzychu1204
#1794573
Taką też widziałem, ale chodzi mi konkretniej o taką ze śrubeczkami. Widziałem je na chińskich sklepach.
Może są jakieś inne odpowiedniki które jakoś inaczej sie nazywają? Dostane coś takiego w pl?
Czy muszę być skazany na zakupywanie oryginalnych grzałek co jakis czas?
By Baryua
#1794582
Nie posiadam parownika na takie grzałki, więc mogę powiedzieć tyle co gdzieś tam zobaczyłem :P Ze śrubeczkami to chyba atlantis rba, ale nie wiem jak z kompatybilnością i dostępnością w sklepach.
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1794599
@Krzychu1204

Jak można wywnioskować z Twoich wypowiedzi, odnalazłeś obie bazy bez niczyjej pomocy - ECR i Anyvape RBA. ECRki są dostępne w E-dymie. Po co Ty właściwie założyłeś temat? A nawet dwa?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1794600
To towarzyski człowiek, jak już wpadnie raz na rok to lubi sobie pogadać o bazach. :lol:
Wakacje to IJust S słabo schodzą. Trza trzymać temat marki coby nie zapomniano kto i gdzie ma.
Awatar użytkownika
By Timi
#1794603
@PucH2
*ROFL* *ROFL* *ROFL* :palm2
Awatar użytkownika
By negatyw
#1807561
Czy Baza RBA Eleaf Lyche wystarczy, aby korzystać z grzałek samoróbek, czy trzeba dokupić do zestawu coś jeszcze?
Ona wchodzi do tego oryginalnego clirka z zestawu?
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1807593
Serio musisz pytać o to samo w kilku wątkach? :roll:
Ona nie pasuje to tego parownika.

Te pasują

McGrinn pisze:
... ECR i Anyvape RBA. .........
Awatar użytkownika
By negatyw
#1807739
DorotaM pisze:Serio musisz pytać o to samo w kilku wątkach? :roll:
Ona nie pasuje to tego parownika.

Te pasują

McGrinn pisze:
... ECR i Anyvape RBA. .........

Dziwne, gdyż wg edymu z Poznania, będzie :-)
Czy info, budujesz na praktyce?
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1807752
Napiszę może tak: myślę, że oboje piszemy tu o parowniku od iJust S.
A jeśli tak, to:
skorzystaj z Google i spójrz jak wyglądają grzałki do tego parownika, potem znów skorzystaj z Google i spójrz jak wygląda baza RBA Eleaf Lyche.
Przy okazji spójrz też sobie na bazy wymienione powyżej.
I co RBA Eleaf Lyche będzie pasowała do tego parownika? :wink:

No, zawsze też możesz iść do w/w sklepu z tym parownikiem i poprosić by Ci ją tam zamontowali. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By negatyw
#1807819
Dzięki :-)
Przyznam, że baza RBA Eleaf Lyche, nie przypomina optycznie oryginalnej grzałki do Ijust S.
Za to ECR RBA i Anyvape RBA zdecydowanie bardziej :)

Ta Anyvape, jest w wersjach 1 i 2. Ta wersja 2 zagada ponoć.

Dlaczego zatem po wpisaniu w Google "ijust s baza rba" - wyskakuje Baza RBA Eleaf Lyche i to prosto do wspomnianego sklepu...?
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2017, 17:57 przez negatyw, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By negatyw
#1854267
Testowałem bazy kompatybilne do oryginalnego klirka i powiem krótko: jedna wielka porażka. Cieknie i na dodatek metaliczny smak.

Pytanko:
Jakiego clirka (w okolicy 100zł), polecacie pod kręcenie grzałek?
Zależy mi przede wszystkim na łatwym dojściu, no i walorach smakowych. Nie zależy mi na klirkach 2-grzałkowych, bo jeden sztach i nie ma liquidu...

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By bulit73
#1854268
negatyw pisze:Jakiego clirka (w okolicy 100zł), polecacie pod kręcenie grzałek?


Clirków juz nie ma, polecać nie możemy bo ustawa zabrania :wink:

Poczytaj o Skyline. I przypadkiem jest u nas na bazarku :wink:
skyline-clone-t127944.html
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.