EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Grabon_PL
#1794384
Cześć. Może ktoś z Was miał styczność z jednym i drugim parownikiem i mógłby mi doradzić. Który lepiej smaczy. Kylin rta (nowy multicolor z top filingiem) na rozszerzeniu 6ml, nie widzi mi się 2ml i ciągłe dolewanie. Czy Govad rta 4ml. Oba przy single coil. Ewentualnie jak jest mała różnica to skłaniał bym się bardziej ku 6ml :)

P.S. może doświadczył ktoś nieprzyjemności z którymś z parowników i chciałby się podzielić.
By FlashGordon
#1794399
Nie mogę nic doradzić, ale z tych dwóch na single coil wziąłbym Ammita 25.
Kylin i Govad są źle zwymiarowane i ciężko Ci będzie uzyskać na nich dobry smak.
O ile kykina ratują dwie grzałki i tylko w wersji 2 ml, o tyle Govad uratuje jedynie zmyślny drut, jeśli parasz się kręceniem własnych egzotycznych drutów, bierz co chcesz, bo sobie poradzisz ze zbudowaniem setupu.
Awatar użytkownika
By miblah
#1794435
FlashGordon pisze:Kylin i Govad są źle zwymiarowane i ciężko Ci będzie uzyskać na nich dobry smak.


Rozumiem, że jesteś pierwszym w Polsce posiadaczem Govada Rta... ;)

"Są źle zwymiarowane", czytaj "koledze FlashGordon nie podszedł kylin".

by Tapatalk.
By FlashGordon
#1794441
miblah pisze:
FlashGordon pisze:Kylin i Govad są źle zwymiarowane i ciężko Ci będzie uzyskać na nich dobry smak.


Rozumiem, że jesteś pierwszym w Polsce posiadaczem Govada Rta... ;)

"Są źle zwymiarowane", czytaj "koledze FlashGordon nie podszedł kylin".

by Tapatalk.


Widziałem recki Govada, widziałem foty.
Mam Kylina.
Umiem wyciągać wnioski. Wydaje mi się, że to prosta umiejętność, nie wymagająca, tym bardziej jak przepuścisz przez ręce trochę złomu, to mniej więcej wiesz czego się spodziewać po parowniku.

Kylin mi podszedł bardzo ;) Lepszy od Trolla, ale uważam, że jest źle zwymiarowany, bo przy grzałkach 3,5mm, nadal jest sporo zmarnowanego powietrza, a nośnik, żeby nie zatkał kanałów już jest mocno zredukowany. Grzałki 4mm być może pokryją zapotrzebowanie na powietrze, ale braknie zdecydowanie miejsca w kanałach dopływu LQ.
No dobra można użyć bardziej egzotycznych grzałek niż moje - proste fused claptony, jakieś 4rdzeniowe alieny etc. na 3-3,5mm, które zakryją kanały powietrzne. Kto ma umiejętności, możliwości czy dostęp do dobrej jakości takich grzałek? Bo pchając tam jakieś Geekvape framed staple cośtam coil, po kilku buchach parownik złapie temperaturę 90*C, a i taka grzałka jest raczej do zadymiania, a nie do smaku.

Co do Kylina napisałem swoje 4 grosze w temacie o nim, używam go od wczoraj i używam na zmianę z Ammitem intensywnie.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.