EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By razer1984
#1794242
Witajcie,

Po blisko roku palenia samogonu 30/70, niestety paliłem głównie owocowe, kiedyś paliłem liquidy jak to nazywała moja dziewczyna, też e palaczka, że palę tzw. "skarpety", po jakimś czasie przerzuciłem się na owocowe, miętowe liquidy.

Poszukuję dobrego drapiącego w gardło aromatu, najbliżej mam do E-Dymu,. Jeśli ktoś z was korzystał z ich usług to bardzo bym prosił o podanie nazwy jakiegoś sensownego aromatu o charakterze mocnej "skarpety".

Potrzebuję czegoś takiego, bo od 2 tygodni wróciłem do analogów + e-peta. Co niestety bije po kieszeni. Z E-dymu testowałem jedynie INAWER'owski olejek z wielbłądem na buteleczki - nazwy za chiny ludowe nie pamiętam - ale niestety to nie było to czego szukam.

I jeszcze jedno pytanie w jakich proporcjach dodajecie aromat, ja dodawałem zawsze 4% na 10 ml. Rozumiem, że proporcja jest ok? Jeśli znacie jakąś sensowny liquid nawet innej marki niż INAWERA to piszcie.

Poprawcie mnie też jeśli się mylę, ale pieprzona ustawa również zabrania kupowania aromatów przez neta?

Wielkie dzięki za pomoc w mojej bolączce.

Pozdrawiam
By Krasnal45
#1794244
Przejrzyj sobie ofertę MaiArt'a. Są ich wątki w odpowiednim dziale łącznie z opisami i recenzjami użytkowników.
Dawkowanie niekoniecznie 4%. Praktycznie każdy aromat ma nieco inny stosunek dawkowania. Wszystko jest opisane.
Aromaty nie podlegają pod Ustaw(k)ę i nie ma ograniczeń w handlu nimi.
By Dżansjo
#1794255
Od Maiart "skarpetowy" jest głównie tytoń mocny. Znakomity(ale to fajkowiec, nie skarpetowiec) jest Tytoń fajkowy.
Ale ja bym Ci polecił e-plyny (google znają), serię extreme flavors(to są powybierane fajne aromaty róznych firm, w tym n.p. vaping zone) i jeśli chcesz fajkowe to old captain i french pipe a jeśli typowe(ale dobre!) skarpetowce to Maxxx i Americano na przykład. Ceny wyższe, ale po pierwsze to są naprawdę dobre, zbalansowane i złozone aromaty a po drugie to koncentraty i większość z nich dawkuje się 2.5%. I jest to to rzeczywiście, realne 2.5%
Maiart ma jeszcze fajne n.p. tabakierę, złoty liść też jest ok, ale z dawkowaniem już nie jest tak różowo, cała nowa seria (Bosman, Tabakiera) etc - są fajne(piszę to pykając Bosmana :) ale dla mnie ich dawkowanie zaczyna się 4-5%. Przy zalecanym 3% ich intensywność pozostawia sporo do życzenia(a 2.5% EF w zupełności starcza, czasem dawkuję mniej).
No i na pewno Maiarty(poza mocnym)nie są to skarpetowce - raczej delikatne tytoniówki z nieokreślonymi owocowymi nutami w tle.
Awatar użytkownika
By Hunka
#1794288
razer1984 pisze:Byłem na ich stronie, ale nie jest tam napisane gdzie je zamówić, wiesz coś na ten temat?

W zakładce "Nasze produkty" jest link do sklepu
Awatar użytkownika
By d1roman
#1794290
post1793882.html#p1793882
MaiArt pisze:Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, iż po przerwie urlopowej ponownie otworzymy nasz własny sklep Internetowy ;)

MaiArt pisze:Uprzejmie informujemy, iz w dniu dzisiejszym rozpoczynamy letnią przerwę produkcyjną i kolejne zamówienia będą realizowane od 1 sierpnia. Dostęp do naszych aromatów oraz premiksów (linia własna oraz SYRIUS) nie powinien być w żaden sposób ograniczony, gdyż w ostatnich dniach nasi główni dystrybutorzy zostali zatowarowani i dysponują odpowiednimi zapasami naszych produktów ;)
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.