EPF
http://maiart.pl/
By MaiArt
#1783389
Timi pisze:Co tam słychać z utęsknioną herbatką z cytryną?
Wielką radość wywołała u mnie informacja, że już jest gotowa i za chwilę będzie w dystrybucji.
Tupałem cichutko i nienachalnie z niecierpliwości, ale zelóweczki zaczynają mi się ścierać :wink:
Dziś byłem na stronce wapujemy, a tam cisza :( , a mnie się właśnie kończy LQ o tym, ulubionym smaku.

Przez 3 tygodnie produkcja była wstrzymana z powodu braku butekeczek o pojemności 10 ml. Jutro mamy mieć dostawę opakowań i w piątek uzupełniamy również stany aromatów ;)

EDIT
W piątek w ofercie wapujemy.pl pojawi się aromat "Kawa" oraz "Herbata z cytryną" :piwo
By MaiArt
#1787850
Sugerowane stężenie to 3% obj., lecz proponuję zacząć od mniejszej wartości, gdyż jest to aromat dość intensywny i łatwo o przedawkowanie ;)
By MaiArt
#1789298
spidy pisze:Szanowny Panie Arturze, kiedy będzie dostępna Mięta Strong, bardzo koledzy ja polubili a tu brak w sklepie?

Pozdrawiam

Kolejna dostawa powinna trafić do sklepu wapujemy.pl pod koniec tygodnia. Wśród zamówionych aromatów jest również "Mięta strong".
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1791823
@MaiArt

Mam pytanie odnośnie aromatu Traveller. Jaki jest powód tego, że produkowany jest na etanolu? Rozumiem, że nie da się go oprzeć np. na PG? Pytam, bo niestety z racji użycia aromatu w zalecanym stężeniu muszą nadmiernie pracować chusteczki w sytuacjach, w których wcześniej nie były potrzebne - nawet przy mieszankach z przewagą PG.
Awatar użytkownika
By sikor370
#1791824
A użyłeś do tego bazy co najmniej 70/30 VG/PG?
Awatar użytkownika
By sikor370
#1791826
Ja chciałem lepiej i użyłem 80/20 i później spirytusem musiałem rozrzedzać... i wróciłem do 70/30 :)
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1791828
sikor370 pisze:Ja chciałem lepiej i użyłem 80/20 i później spirytusem musiałem rozrzedzać... i wróciłem do 70/30 :)


Oooo aż tak? Ja też nie chciałbym za dużo gliceryny w swoich LQ. 70/30 VG/PG to dla mnie górna granica :wink: .
Awatar użytkownika
By sikor370
#1791862
A ja mam pytanie we Wrocławiu to gdzie szukać Waszych aromatów?
Awatar użytkownika
By sikor370
#1791869
Gabriel pisze:Na pewno są w Hali Targowej Tęcza ( chyba stoisko 42 ) na parterze.

Ok. Dzieki
By Krasnal45
#1792359
Proponuję zamówić nową partię naklejek na aromaty. Nie pisać "aromaty do płynów do e-Papierosów", a "Aromaty smakowo-zapachowe na bazie glikolu", bo za chwilę kolejnemu jajogłowemu głąbowi odwali i zacznie się wymądrzać z jakimiś akcyzami :evil:
Awatar użytkownika
By sikor370
#1792360
Krasnal45 pisze:Proponuję zamówić nową partię naklejek na aromaty. Nie pisać "aromaty do płynów do e-Papierosów", a "Aromaty smakowo-zapachowe na bazie glikolu", bo za chwilę kolejnemu jajogłowemu głąbowi odwali i zacznie się wymądrzać z jakimiś akcyzami :evil:

Albo "Artykuły kolekcjonerskie" :P
Awatar użytkownika
By Timi
#1792436
Krasnal mądrze pisze i wykazuje się przezornością :drinkb
By MaiArt
#1792597
W tym obszarze jesteśmy całkowicie bezpieczni ;) Proszę się nie martwić - aromaty MaiArt były, są i będą cały czas dostępne na rynku w normalnych cenach ;)
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1792600
Panie Arturze, ja z pilnym i jak dla mnie dość poważnym pytankiem: kiedy będzie można kupić Earl Grey w Wapujemy?
Koniec aro w buteleczce i brak jego dostępności w sklepie przyprawia mnie o przyspieszoną siwiznę. :roll:

Hm... to się chyba nazywa uzależnienie, czy jak. :zakrecony
By MaiArt
#1792609
Mamy teraz w firmie gorący okres, gdyż od 14 lipca mamy dwa tygodnie przerwy w produkcji i jesteś zasypani zleceniami. Wśród zamówień jest pakiet do Częstochowy i pod koniec przyszłego tygodnia sklep zostanie zatowarowany ;)
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1792624
Pod koniec przyszłego tygodnia?
Zostało mi jakieś 10 ml gotowca. Będzie ciężko.
Czekałam na niego już przeszło miesiąc z koszyczkiem w stałym pogotowiu.
Ok, poczekam więc jeszcze, innego wyjścia nie mam. *SMOKEKING*
Muszę go mieć- razem z moją herbatką z cytryną.
To mój stały i obowiązkowy team. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1792755
No baaa...

*winko* *KISS*





A przy okazji, by już aż tak mocno nie zaśmiecać wąteczku. :wink:
Na stronie sklepu jest błąd w podanym stężeniu herbaty z cytryną:

MaiArt aromat 10ml Herbata z cytryną
Sugerowane stężenie [% obj.] 3
By MaiArt
#1793321
Mała korekta:

W najbliższej dostawie do wapujemy.pl nie pojawią się aromaty herbaciane, gdyż sklep ich nie zamówił...
Kolejna dostawa będzie dopiero w drugim tygodniu sierpnia (po przerwie urlopowej).

Serdecznie przepraszamy za wprowadzenie w błąd :oops:
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1793478
No to teraz już kompletnie zdurniałam. :zakrecony
Otrzymałam od pewnej osoby wiadomość na pw, że do końca tygodnia te i inne herbaciane aromaty znajdą się w ofercie sklepu.
I co teraz myśleć?
Pliss, jak to w końcu z nimi ma być?
Bo jak faktycznie dostawa do sklepu ma nie dotrzeć, to będę musiała nachodzić pw i prosić o pomoc. *BLUSH*
( Do drugiej połowy sierpnia bez nich... :( )
By MaiArt
#1793494
Dzisiaj pojawiło się nowe zlecenie i tym razem herbaty są na liście zamówionych produktów. Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie, to postaramy się je zrealizować przed przerwą urlopową...
By FlashGordon
#1793726
Zapytam może u źródła.
Sugerowane stężenie Tiramisu wynosi 1%, czy aby na pewno nie będzie za mało?
Podobnie było z Sernikiem, gdzie sugerowane stężenie wynosi 0,5%, a mi smakuje dopiero na 3%.
Awatar użytkownika
By sikor370
#1793768
FlashGordon pisze:Podobnie było z Sernikiem, gdzie sugerowane stężenie wynosi 0,5%, a mi smakuje dopiero na 3%.

Sernik 1.5%..... jakiś czas temu kilka osób potwierdziło
By FlashGordon
#1793773
sikor370 pisze:
FlashGordon pisze:Podobnie było z Sernikiem, gdzie sugerowane stężenie wynosi 0,5%, a mi smakuje dopiero na 3%.

Sernik 1.5%..... jakiś czas temu kilka osób potwierdziło


Sernik mam pod siebie ogarnięty, bardziej mnie Tiramisu interesuje, bo pachnie tak, że bym wypił sam aromat :D
By MaiArt
#1793880
FlashGordon pisze:Zapytam może u źródła.
Sugerowane stężenie Tiramisu wynosi 1%, czy aby na pewno nie będzie za mało?
Podobnie było z Sernikiem, gdzie sugerowane stężenie wynosi 0,5%, a mi smakuje dopiero na 3%.

W przypadku aromatu "Tiramisu" sugeruję zastosować niższe stężenie i ewentualnie powoli podbijać do osiągnięcia pożądanej intensywności smaku. Przy optymalnym stężeniu powinniśmy na wdechu czuć nuty mleczne, kawowe z delikatną gorączką kawy rozpuszczalnej w ogonie smaku ;)
By FlashGordon
#1793893
MaiArt pisze:
FlashGordon pisze:Zapytam może u źródła.
Sugerowane stężenie Tiramisu wynosi 1%, czy aby na pewno nie będzie za mało?
Podobnie było z Sernikiem, gdzie sugerowane stężenie wynosi 0,5%, a mi smakuje dopiero na 3%.

W przypadku aromatu "Tiramisu" sugeruję zastosować niższe stężenie i ewentualnie powoli podbijać do osiągnięcia pożądanej intensywności smaku. Przy optymalnym stężeniu powinniśmy na wdechu czuć nuty mleczne, kawowe z delikatną gorączką kawy rozpuszczalnej w ogonie smaku ;)


Dziękuję bardzo za odpowiedź ;)
Chciałem uniknąć próbkowania i od razu zrobić z 300ml, ale widzę, że się nie obędzie ehh :D
Awatar użytkownika
By Timi
#1794055
MaiArt pisze:Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, iż po przerwie urlopowej ponownie otworzymy nasz własny sklep Internetowy ;)

Nareszcie... uffff... *winko* *GOOD* :idea:
Awatar użytkownika
By PucH2
#1794056
Pytanie tylko czy ceny jak w punktach dystrybucji, czy obarczone jeszcze dodatkowym transportem będą?
By MaiArt
#1794172
Uprzejmie informujemy, iz w dniu dzisiejszym rozpoczynamy letnią przerwę produkcyjną i kolejne zamówienia będą realizowane od 1 sierpnia. Dostęp do naszych aromatów oraz premiksów (linia własna oraz SYRIUS) nie powinien być w żaden sposób ograniczony, gdyż w ostatnich dniach nasi główni dystrybutorzy zostali zatowarowani i dysponują odpowiednimi zapasami naszych produktów ;)
By MaiArt
#1798959
Serdecznie dziękujemy ;) Wróciliśmy już do laboratoriów i dwoimy się w celu nadrobienia zaległości ;)
Mamy dla Państwa kilka niespodzianek, a już za kilka dni kolejny konkurs z nagrodami!
Szczegóły wkrótce...
By MaiArt
#1801612
Pozwolę sobie przenieść wątek z działu, w którym nie wolno mi się wypowiadać...

Pesio pisze:Nie dawno kupiłem amphore z dillonsa, nie wiem jaki powinien smak, ale tu głównie dominuje wędzonka, ja tego nie jestem w stanie chmurzyć, ale dillons w ogóle jest dziwny, pomarańczy też nie dało rady samej. Ale tytoń fajkowy wezmę, jak będzie ok to i spróbuje amphore, fajnie jest że można próbki wziąć, bo przynajmniej nie wywale 20zł i stoi.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka


W chwili obecnej mamy w swojej ofercie 7 aromatów tytoniowych:
1) "Tytoń fajkowy",
2) "Tobacco cherry",
3) "Amphore",
4) "Bosman",
5) "Złoty liść",
6) "Tabakiera",
7) "Tytoń mocny".

Pierwsze trzy aromaty należą do jednej rodziny smakowej, gdyż podstawą tych kompozycji jest aromat "Tytoń fajkowy", a różnią się tylko dodatkami, tj.:
- "Tobacco cherry" zawiera składniki nadające jej posmak "wiśni pestkowej",
- "Amphore" jest głównie wzbogacony o aromat słodkiej wiśni z nutami rodzynki, wanilii etc.

Pozostałe mieszanki są produktami komponowanymi całkowicie od podstaw i nie zawierają wspólnej bazy smakowej.
Awatar użytkownika
By Pesio
#1803101
Właśnie się zastanawiam co to jest? Dostaje gratis po 2ml, w małej buteleczce wydaje się to strasznie gęste, gęstsze niż aromat, pisze na niektórych 6mg , na innych 3mg?

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By bulit73
#1803103
Pesio pisze:Właśnie się zastanawiam co to jest? Dostaje gratis po 2ml, w małej buteleczce wydaje się to strasznie gęste, gęstsze niż aromat, pisze na niektórych 6mg , na innych 3mg?


Za dużo się nie zastanawiaj , tylko to wapuj :cygaro:
By Math13
#1803147
Krasnal45 pisze:Próbki to próbki, premixy to premiksy. Ani w jednych ani w drugich nie ma nikotyny. ...


Jeżeli w próbkach również nie ma nikotyne, to jeżeli ktoś wapuje liquidy z jakąś tam zawartością nikotyny, a nie tzw. zerówki, to chyba trzeba by najpierw dodać tej nikotyny?

Krasnal45 pisze:...Próbka jest gotowa do wapowania,...

Jeżeli nie ma w próbce nikotyny, to chyba nie jest tak do końca gotowa do wapowania, dla kogoś kto wapuje liquidy z zawartością nikotyny?

Możecie mnie poprawić, jeżeli się mylę. :wink:
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 19
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.